Policjanci odnaleźli ciało chłopca.

27
10443

Niemal dwa tygodnie trwały poszukiwania zaginionego w Nowogrodźcu 3,5- letniego Kacperka. Cały czas tliła się w nas nadzieja, że dziecko żyje. Niestety, dziś dotarły do nas smutne informacje. Ciało dziecka odkryła policja w okolicach mostu w Nowogrodźcu.

 

Poszukiwania dziecka zakończone

Działania poszukiwawcze 3 i pół – letniego Kacpra prowadzone były nieprzerwanie od zgłoszenia zaginięcia chłopca, które miało miejsce wieczorem 27 kwietnia. Praktycznie każdego dnia przeczesywane były tereny lądowe oraz penetrowana była rzeka.

Gdzie odnaleziono ciało dziecka?

W sobotę, kilka minut przed godziną 11 zaledwie kilkaset metrów od działki, na której bawiło się dziecko, kilkaset metrów od miejsca, w którym zakładano, że dziecko wpadło do wody, z rzeki Kwisy wyłowiono ciało chłopca.

Czy to zaginiony Kacperek?

Wszystko wskazuje na to, że to jest to poszukiwany od niemal dwóch tygodni 3,5-letni Kacperek.

W sobotę 9 maja policjanci we współpracy z wolontariuszem, Panem Marcelem Korkusiem, płetwonurkiem, który od początku pomagał w poszukiwaniach odnaleźli w rzece ciało dziecka. Informację o odnalezieniu zwłok potwierdza nam rzecznik bolesławieckiej policji, która zaznacza, iż w tej chwili zostaną przeprowadzone czynności, celem potwierdzenia tożsamości dziecka.

Łączymy się w bólu z bliskimi dziecka

 

Zobacz, jak wyglądały poszukiwania zaginionego chłopca >tutaj<

Czytaj także:

27 KOMENTARZE

 1. Dziwne że nagle kilkaset metrów znaleziono ciało dziecka od działki!!?? Gdzie sprawdzana była rzeka od miejsca gdzie znajduje się działka. Sekcja zwłok powinna to wyjaśnić bo trochę dziwne że tak w małej odległości znaleźli ciało Kacperka. Policja niech przepyta kolegę ojca który był na działce bo raczej ciało musiało zostać wrzucone do wody. Innej możliwości nie ma!!! Śpij aniołku

 2. Mamusia przed kamerą ani jednej łzy nie uroniła. Dziwne bo bardziej o swojego partnera się martwiła niż o dziecko. Coś jest na rzeczy ale sekcja zwłok wyjaśni wszystko. A pseudo detektyw Rutkowski niech spada do domu i niech nie podnosi sobie oglądalności. Spoczywaj w spokoju Kacperku

  • Wiesz co idioto? Chyba nigdy nie plakales z nikim! Dziecko zaginęło prawie 2 tyg temu!!! Matka się wypłakała całymi dniami i nocami… po 2 tyg uwierz ze nie ma czym płakać…. albo jest na lekach… użyj mózgu zamiast próbować dobić matkę!!

 3. Ogromna tragedia… :'( Ból serce ściska, myślę że każdego Rodzica ta straszna wiadomość poruszyła niestety każdego z nas to mogło spotkać, a Ojciec dziecka Pan Rafał napewno do końca życia sobie tego nie wybaczy… śpij maleńki Aniołku. Kiedyś spotkamy się tam na górze. Do Dlw pl – zgadzam się to trochę dziwne!!! 12dni poszukiwań z najlepszym sprzętem widać właśnie kur.. ktoś mógł się przyczynić do śmierci dziecka wydaje mi się że Jego Ojciec nie brał w tym udziału, po prostu spuścił dziecko na chwilę z oczu i ta chwila wystarczyła by chłopiec zniknął Nie jeden Rodzic jest opiekuńczy nawet aż za bardzo a i tak dzieją się różne tragedie chwila nieuwagi kilka sekund i wystarczy. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

 4. Najszczersze kondolencje dla Rodziny. Nie ma chyba nic gorszego niż fakt, gdy to rodzic musi pochować dziecko. Dziecko które dopiero zaczynało cieszyć się życiem. Spoczywaj Aniołku [*]

 5. Świadkowie widzieli jak szedł w kierunku rzeki A nikt nie zareagował. Szkoda dziecka. Myślałem że się znajdzie ŻYWY. Miałem nadzieję że jednak to nie rzeka gorzej zabrała bo tak długo szukali. Smutne ale tak się dzieje

 6. Ja bardzo wspuczuje matce .i bardzo mi jej szkoda ale tak naprawdę dziecka nie powinno się spuszczać nigdy z oczu tatuś w więzieniu na pewno to też bardzo przeżywa matka zawsze bardziej a jeszcze bardziej rodzeństwo któremu nagle zabrakło brata. Śpij aniołku.

 7. To jak to? Psy tropiące, policja, straż pożarna,płetfonurkowie ,drony ,łodzie z sonarami,zwykli ludzie a nawet jasnowidz i dwa tygodnie poszukiwań a tu nagle kilkaset metrów dalej od miejsca zaginięcia został Kacper znaleziony????? Coś tu nie tak….
  Spoczywaj w pokoju….

 8. to co się stało jest bardzo smutne i przerażające współczuję bardzo całej rodzinie matce ojcu też bo na pewno to przeżywa ale rodzeństwo któremu nagle zabrakło brata zawsze będzie w ich pamięci śpij aniołku.

 9. Ludzie! Sam mam takiego bzyka (3 latka) i uwierzcie wystarczy chwila nie uwagi i potrafi uciec z pola widzenia. To są sekundy. Najszczersze kondolencje dla rodziców… Tak bardzo chciałem żeby wszystko skończyło się dobrze. Kacperku do zobaczenia na górze.

 10. nie dziwcie sie.ze nie mogli go znalexc w wodzie.rzeka zmienia sie z godziny na godzine i nawet specjalistom ciezko znalezc kogokolwiek.to nie pierwszy przypadek ze cialo znajdowane jest w poblizu miejsca zaginiecia .taka jest woda i nie spiskujcie.ze ktos podrzucil chlopca.nie umiejsza to faktu.ze to ogromne nieszczescie.wyrazy wspolczucia dla obojga rodzicow.bo tylko oni wiedza co czuja.

 11. Gdybyś używał(a) mózgu zamiast go tylko nosić to wiedział(a)byś, że ciało topielca potrzebuje czasu na wypłynięcie, co też się w tym przypadku stało, nie szukajcie na siłę winnych, nie piszcie bzdur jeśli nie wiecie co napisać, oby Was taka czy podobna tragedia nigdy nie spotkała, amen

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here