Reklama

CYTUJĄ NAS m.in.:
Portal Pielęgniarek i Położnych
www.pielegniarki.info.pl
MediaFan.pl www.blog.mediafun.pl
Mulfin mulfin.info
ePoznań.pl www.epoznan.pl
Gazeta.pl poznan.gazeta.pl
Głos Wielkopolski
www.gloswielkopolski.pl
TVN24 www.tvn24.pl
Strimeo TV www.strimeo.tv
Strimeo TV www.strimeo.tv
InfoKolej infokolej.pl
Rynek Kolejowy www.rynek-kolejowy.pl
Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych www.opzz.org.plSenator RP Jan Michalski www.janmichalski.eu
Cieplice.net www.cieplice.net
Muzyczne Radio www.muzyczneradio.com.pl
Moja Jelenia Góra www.moja-jeleniagora.pl
RMF24 www.rmf24.plSport.pl sport.pl
Gazeta Wrocławska wroclaw.gazeta.pl

Wielokrotnie byliśmy cytowani w portalach: 24jgora.pleLuban.pl, wleninfo.pl, portalik24.pl a nasze materiały były także przedrukowywane w Gazecie Wojewódzkiej.

REKLAMA

 


Regionalny Serwis Informacyjny
lwowecki.info, jest jedynym serwisem informacyjnym działającym realnie na terenie całego powiatu lwóweckiego. Powstając w 2013 roku wypełniliśmy lukę na rynku lokalnych mediów pomiędzy Jelenią Górą, Bolesławcem a Lubaniem. 

 

Stawiamy szybkość i rzetelność.
Codziennie dostarczamy nowe, ważne dla mieszkańców regionu informacje. Informacje dnia codziennego, informacje kryminalne, informacje o działalności lokalnych urzędów, zapowiedzi wydarzeń – kulturalnych, sportowych, turystycznych oraz relacje z tych wydarzeń. Każda informacja zawarta w Serwisie publikowana jest także na naszych profilach na Facebookuwww.facebook.com/dolina.bobru.wlen, www.facebook.com/swieradow.info oraz www.facebook.com/lwowecki – co dodatkowo podnosi zainteresowanie i poszerza grono odbiorców.

Reklama
Staramy się zachować czytelność Serwisu – tak by spełniał on swoją zasadniczą funkcję, a nie był jedną wielką reklamą – promocja na takiej stronie może, bowiem przynieść efekt odwrotny od oczekiwanego

 (obraz chwilowo niedostępny)
 
Baner – materiały graficzny (jpg, png, gif, animacja swf), który może zawierać przekierowanie do Państwa strony internetowej.
 

Artykuły sponsorowane – artykuły mający na celu promocję firmy, bądź usługi.

Aktualne ceny – staramy się zachować czytelność serwisu, dlatego cennik aktualizowany jest na bieżąco i dopasowywany do możliwości serwisu.

UWAGA: Istnieje możliwość publikacji materiałów niestandardowych, materiałów o dużym rozmiarze oraz materiałów nieprzewidzianych w cenniku według indywidualnych warunków opracowanych przez strony.

Wszelkich informacji udzielamy pod adresem e-mail: [email protected] bądź pod numerem telefonu 887 606 206

 

Przesyłając materiały (tekst, zdjęcia, filmy) na powyższy adres e-mail oświadczasz, iż posiadasz pełne autorskie prawa majątkowe do przesyłanych materiałów oraz oświadczasz, że przesłane materiały nie naruszają majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich. Ponadto wyrażasz zgodę na publikację materiałów (całości, lub ich części) na stronie lwowecki.info przekazując Redakcji prawa majątkowych do przesyłanych materiałów.