Mateusz Królak „jedzie” po detektywie Rutkowskim. Ten mu odpowiada

90
13120
M. Królak /fot. archiw. Lwówecki.info/ K. Rutkowski /fot. Istotne.pl/

Od poniedziałkowego wieczoru 27 kwietnia 2020 roku, kiedy to w Nowogrodźcu zaginął 3,5 letni chłopiec służby prowadzą działania poszukiwawcze. Straż pożarna, policja, wojsko przeczesują teren, żeby odnaleźć Kacperka. Niestety, mimo zakrojonych na szeroka skalę działań, te nie przyniosły rezultatu.

 

Do Nowogrodźca przyjechał detektyw Rutkowski

W sobotę 2 maja do Nowogrodźca na prośbę mamy zaginionego dziecka przyjechał wraz grupą swoich ludzi detektyw Krzysztof Rutkowski. Ten jeden z najbardziej znanych w kraju detektywów włączył się do działań pro-bono. O przybyciu detektywa niezwłocznie poinformowały bolesławieckie portale.

Jaki trop podejmie detektyw?

Detektyw Rutkowski mówi, jaki podejmie trop w sprawie zaginięcia Kacperka. Konkretne, istotne informacje w naszym wywiadzie” – post pod takim tytułem zamieścił serwis Istotne.pl. Chwilę później pod nim na Facebookowym profilu pojawiły się pierwsze komentarze.

Jedni współczuli rodzinie:
„Byle się w końcu odnalazł, najlepiej cały i zdrowy!!!” – napisała pani Elżbieta.
„Dobry jest i na pewno dojdzie do prawdy …” – komentowała przybycie detektywa pani Kasia.

Oprócz tych pozytywnych pojawiły się także krytyczne w stosunku do działalności detektywa wypowiedzi:
„Tak samo pomoże jak i dziewczynie z Egiptu. Tam inna firma pociągnęła sprawę dalej” – pisał pan Jacek.
„Tyle samo zdziała co jasnowidz. Policja i ogromne siły zostały skierowane aby szukać dziecka a on coś zdziała? Szczerze- wątpię. No ale lans będzie…” – komentowała pani Dorota.

Detektywa Rutkowskiego nazwał pajacem

Screenshot z fb. portalu Istotne.pl

Wśród komentarzy jako jeden z pierwszych wypowiedział się Mateusz Królak, szeroko znany jako lwówecki policjant i gryfowski radny – Oficer Prasowy KPP Lwówek Śląski, Dowódca Policyjnej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej, który o przyjeździe do Nowogrodźca detektywa Rutkowskiego pisał:

Mateusz Królak pajac, przyjechał tylko dla hecy popierdo**ć głupoty. Napewno podsłuchał na skanerze policje. Policja zakonczyla na dzisiaj działania to i pajac 3 minuty po tym się zawinął.”.

(wulgaryzm wygwiazdkowany przez redakcję)

 

Rutkowski odpowiada na wpis Królaka

Redakcja portalu Istotne.pl o komentarz do wpisu poprosiła Krzysztofa Rutkowskiego. W poniedziałkowy wieczór redaktor naczelna portalu w rozmowie na żywo z detektywem mówiła:

Na naszym forum odezwał się policjant, Mateusz Królak, który też w poszukiwaniach brał udział. Ja poproszę Cię o komentarz tej wypowiedzi. To jest radny z Gryfowa. On mówi, że przyjechałeś tylko dla hecy, że to są głupoty, że podsłuchiwałeś policję na skanerze i kiedy zakończyła ona działania, Ty też zakończyłeś. Jak to skomentujesz?” – pytała dziennikarka, której pytanie opatrzone było zrzutem postu wklejonym w materiał wideo tak, że wszyscy widzowie mogli się dokładnie zapoznać z jego treścią.

Jeżeli pan Królak dał taki komentarz, to muszę powiedzieć, że dzisiaj rozmawiałem z rzecznikiem prasowym komendanta głównego policji, który doskonale wie o naszych działaniach i był bardzo wdzięczny za to, co robimy. Jeżeli pan Królak ma takie zdanie, to jest jego sprawa, może mieć. Ja nie będę wyrażał się na temat profesjonalnych, czy też nieprofesjonalnych działań policji, nie będę pytał się, dlaczego policja szukała w miejscu, które było zupełnie dla mnie nielogicznym, jeżeli chodzi o tzw. część tamy – tak jakby dziecko miało popłynąć pod prąd. Jest to niemożliwe.
W związku z tym ja nie będę komentował oceny pana Królaka, bo pan Królak znaczy dla mnie tyle co nic, a wypowiedzi pana Królaka znaczą dla mnie tyle, co brzęczenie muchy. W związku z tym pan Królak ma prawo opowiadać …
Ja rodzinie pomagam zupełnie bezpłatnie. Pan Królak natomiast, za to, co robi bierze pieniądze. Mało tego! Ja zainwestowałem w to, żeby tutaj dojechać, żeby moi ludzie byli tutaj na miejscu. Mało tego! Pocieszę pana Królaka tym, że wracamy w tym tygodniu i podejmujemy dalej działania i dalej czynności. (…)”. – mówił detektyw Krzysztof Rutkowski, w którego głosie wyczuć można było poirytowanie, czemu raczej trudno się dziwić.

Przytoczyliśmy tylko fragment wywiadu jaki został wczoraj przeprowadzony i opublikowany na łamach bolesławieckiego portalu. Warto obejrzeć całość, bo detektyw Rutkowski mówił w nim o działaniach jakie podjął w celu odnalezienia zaginionego chłopca. Mówił o tym, iż z relacji matki zaginionego dziecka wynikało, że policja była nieuprzejma w stosunku do rodziny zaginionego chłopczyka. Nie kryje, iż bierze pod uwagę czarny scenariusz w poszukiwaniach dziecka. Znany i szanowany w kraju detektyw przy kolejnych pytaniach prowadzącej rozmowy niejednokrotnie odnosi się do wpisu Mateusza Królaka i jego osoby.

Bulwersujące zachowanie policjanta i radnego

Sprawa, co najmniej bulwersująca. Zaginęło dziecko, 3,5- letni chłopczyk. Rodzina przeżywa dramat. Ojciec zostaje aresztowany. Matka ze wszystkimi cierpieniami pozostaje sama. Z jakim bólem, z jakim cierpieniem musi się w tej sytuacji mierzyć nie zrozumie nikt, kto nie utracił dziecka. Prowadzone od kilku dni poszukiwania dają jej nadzieję, jednak ta z każdą chwilą coraz bardziej przygasa. Pani Joanna, matka Kacperka nie kryje, iż zachowanie policjantów w stosunku do niej i jej rodziny rozczarowało ją. Kobieta łapie się każdej możliwości. Zapewne tak samo postąpiłby każdy z nas, zapewne każdy z rodziców robiłby wszystko, żeby tylko odnaleźć swoje zaginione dziecko. Ktoś podpowiada jej, żeby zapukała do drzwi doświadczonego detektywa, który to niejednokrotnie odnosił sukcesy w poszukiwaniach zaginionych. Kobieta nie dysponuje takimi pieniędzmi, które pozwoliłby na jego wynajęcie. Pani Joanna dzwoni do Biura Rutkowskiego i po przedstawieniu swojej sytuacji słyszy, iż detektyw wraz ze swoimi ludźmi podejmie sprawę całkowicie nieodpłatnie. Ta informacja rozpala nadzieję. W kobietę wstępują siły do dalszego działania. Do Nowogrodźca przyjeżdża Rutkowski i już na wjeździe spotyka się z hejtem i jak to sam nazywa „opluwaniem go” przez biorącego udział w akcji policjanta. Dyskusja i współpraca w poszukiwaniach schodzą na dalszy plan.

„Ja sobie zdaję z tego sprawę, że tutaj zawiść, jakaś dziwna zazdrość… Zdaję sobie też z tego sprawę, że pan Królak będzie zawsze anonimową osobą chyba, że wybije się na jakimś poście, że jego nazwisko pojawi się nagle tylko i wyłącznie w kontekście starania się opluwania innych, bo tylko chyba na to go stać.” – mówił w wywiadzie detektyw Krzysztof Rutkowski.

Odnaleziono ciało zaginionego dziecka

Cały czas tliła się w nas nadzieja, że dziecko żyje. Niestety, dziś dotarły do nas smutne informacje. Ciało dziecka odkryła policja w okolicach mostu w Nowogrodźcu. …

czytaj całość …

Czytaj także:

90 KOMENTARZE

 1. O jak to prawda to się gościu popisał!
  Słoma z butów wyszła.
  Co do naszej lokalnej policji to nawet sprawdzenia kwarantanny nie potrafią ogarnąć- i jak ich ocenić?

 2. Jestem za p. Rutkowski … Niech się nie daje tym wszystko co psy na niego wieszają… zazdrosni są u tyle ! On chce pomóc rodzinie i odnalezc dziecko… i mam nadzieję że to właśnie on doprowadzi do końca tą sprawę …

 3. Bardzo pan radny się popisał. Do tego przewodniczący rady gminy. Prawdziwy wzór dla mieszkańców Gryfowa i okolic. W dodatku policjant. I jak tu mieć szacunek do policji i dla człowieka. Takie osoby przynoszą wstyd dla mieszkańców i dla rodziny.

 4. Polski policjant, który powinien być wzorowym obywatelem, dawać przykład dla innych itp pokazuje jakim jest wieśniakiem bo ktoś znany się zajął poważną sprawą. A w dodatku Pan Radny hahah wieś tańczy i śpiewa.

 5. A moim zdaniem p. Królak powiedzial tylko prawdę. Oglądając wideo z udziałem szanownego detektywa brak słów. Chce pomóc rodzinie niech pomaga… Ale powinien grać do jednej bramki z policja.

 6. A ja byłem w pierwszych godzinach z Mateuszem w Nowogrodźcu i muszę przyznać mu rację. Byliśmy tam do rana i na pewno nie po to żeby się lansować. Tyle ile sił i środków zostało zaangażowanych w poszukiwania dawno nie widziałem. Jak Was to interesuje, to poszukiwania były od samego początku prowadzone w dół rzeczki, bo to chyba dla wszystkich jasne, że woda płynie z nurtem. Ja doskonałe zdaję sobie sprawę o co chodzi Panu Rutkowskiemu. Po prostu o to, że nie może sam rozmawiać z ojcem dziecka, a robi i robiła to policja. Mateusz tak jak każdy z nas ma dość słuchania tych bzdur…

 7. Krolak prawdę powiedział, to co wszyscy mówią i piszą (takich komentarzy jest kilkadziesiąt), tylko że prosto z mostu walną i co niektórych zabolało.

 8. Czy Rutkowski obraża Królaka na forum, piszę o nim pajac itp. Nie. Też nie zachwyca mnie osoba p. Rutkowskiego, ale w tym przypadku tonący brzytwy się chwyta. Też mam dzieci i zrobiłabym wszystko, żeby je odnaleźć. Jackowski, Rutkowski a nawet Kaszpirowski, gdybym widziała cień nadziei, to bym błagała ich o pomoc!
  Fakt jest taki, że policjant to funkcjonariusz publiczny i takie komentarze nie powinny mieć miejsca.

 9. A pan Rutkowski nie opluwa policji?
  Jedzie na ich plecach i zbiera laurki.
  Policja odwala cala robotę a ten gwiazdorzy w mediach.
  Ojciec dziecka zostal zatrzymany a dedektyw kiwa głową matce, ze policja popełniła błąd. Najlepiej żeby bandyta chodzil spokojnie po ulicy.
  Niech Pan Detektyw wszystkie mendy do domu sobie pozbiera skoro policja jest zła, ze ich zatrzymuje.

  • Nikt policji nie zabraniał organizowania konferencji prasowych połączonych służb i przekazywania społeczeństwu informacji. Zazdrość nie upoważnia do obrażania

  • Bandyta-ciekawe. Poniosło Pana. Jak był na kwarantannie to nie był bandytą, ale jak stała się tragedia i ojciec mógł by się bardzo przydać i pomóc, to od razu bandyta do natychmiastowego zatrzymania. Skuteczność policji po zbóju.

   • Jak dla mnie kazdy kto jest przez policję poszukiwany celem odbycia kary jest pospolitym bandyta. Bo jak inaczej określić taka osobę?
    Przykładny obywatel???? Wzor do naśladowania?
    Stała się tragedia ale to nie zmienia faktu, ze ten czlowiek jest przestępcą.

 10. Najważniejsza jest pomoc. Mama Kacperka sama prosiła Rutkowskiego o pomoc. Panie Krolak wstydził by się Pan. Szkoda, że jest Pan policjantem i radnym!!! Oby Kacperek znalazł się cały i zdrowy. Tego życzę rodzinie z całego serca. Trzymam mocno kciuki.

 11. Do bagieta skoro byłeś przy poszukiwaniach to nie uprawnia cię do tego, żebyś mógł ubliżać wszystkim, którzy znają się i chcą pomóc. Jak się robota za państwowe czyli nasze pieniądze nie podoba to idź do biedronki na kasę, tam będziesz zadowolony z obsługi klientów albo załóż firmę i wówczas będzie mógł narzekać na wszystkich wokół

  W jakim my państwie żyjemy żeby pisać takie rzeczy?! Brawo wrrrrrr

  Może czas najwyższy zmienić pracę? To pytanie retoryczne i adresowane do pana komendanta w Lwówku Śląskim nie oczekuję odpowiedzi liczę na działanie

 12. A jak nazwać inaczej zachowanie p.Rutkowskiego jak zwykły lans i to jeszcze na czyimś nieszczęściu. Po co ciągnie ze sobą ponton z silnikiem śrubowym, jak wszyscy, który zajmują się działaniami na wodzie wiedzą, że to się w takich warunkach nie sprawdzi. Ten człowiek uważa się za lepszego od wyspecjalizowanych jednostek straży, żołnierzy i policji. Jeszcze nakręca hejt na tych wszystkich który dziecka szukali od pierwszych minut… i chodzi mi tu np. o strażaków z OSP, mieszkańców Nowogrodźca i okolicznych miejscowości, który poszli bez zastanowienie szukać dziecka.. Tak to jest tragedia, niewątpliwie. tylko powiedzcie, który z rodziców w takim momencie wychyla małpeczkę, nawet po fakcie zaginięcia zamiast mieć trzeźwy umysł. A może trzeba będzie gdzieś pojechać i trzeba być trzeźwym.. To tylko jeden z przykładów. Z tego wszystkiego wynika, że ojciec dostał kare zastępczą za tzw odróbki, których nie odrabiał, dlaczego? Bo pewnie miał to w dupie, bo jak by był chory to Sąd dał by mu pewnie szansę. P. Rutkowski mówiąc takie bzdury może wywołać oburzenie na pracę policji i innych służb w drugim końcu Polski ale nie tu lokalnie, gdzie wszyscy wszystko widzieli.

 13. Szok a czy Ty cos pomogłes?
  I co Komendant ma zrobic?
  Zwolnić człowieka zebys byl usatysfakcjonowany? A tyle co dobrego robi to juz nikt nie widzi. Normalnie zaraz go ukamienujecie bo powiedzial co myśli o Rutkowskim.

 14. A komu ja ubliżyłem? I czym? Stwierdzając fakt?? Ci co się znają to byli na miejscu prawie od razu. Grupy poszukiwawcze z psami, strażacy w łodziach i z dronami, termowizją, z cała masą ludzi z oddziałów prewencji z całego województwa. Jaki Ty masz szacunek do naszej pracy? ŻADEN.. Bo co mandat dostałeś za złe parkowanie i już Policja jest be, czy polskie prawo zabranie Ci posiadanie zioła i znowu Policja zła albo coś jeszcze innego. Sam sobie człowieku odpowiedz. Ale szkoda moich słów…

 15. Dokładnie, wyżej wymieniony policjant powinien zostać odsunięty od prowadzenia sprawy. Jeżeli ma czas na komentarze i pyskówki to znaczy,, że też działa medialnie chcąc ugrać dobre posady na przyszłość. Trudno, taką mamy dziś policję

 16. Pan Królak po raz kolejny pokazał ‘klasę’, a Radnym jest tylko i wyłącznie dla siebie i swoich najbliższych, a nie dla całego Gryfowa.
  Brawo

 17. To, że Mateusz opisał sytuację po męsku i prosto z mostu nie oznacza, że nie jest porządnym obywatelem, dobrym policjantem i radnym. Wszyscy mieszkańcy Gryfowa i okolic, a w szczególności Ci, którzy go znają osobiście doskonale wiedzą jak mocno się angażuje w akcje społeczne, promujące bezpieczeństwo i inne. To jeden z nieocenionych społeczników lokalnych. Nie opluwajcie człowieka dla sensacji, bo wdał się w medialną utarczkę z detektywem celebrytą. Miał prawo wyrazić swoje zdanie, tym bardziej, że bezpośrednio uczestniczy w poszukiwaniach i zna sytuację, w przeciwieństwie do niektórych komentujących. Mam nadzieję tylko,że przez lata Mateusz nauczył się odporności na taką krytykę, która spotyka większość działaczy społeczników. Nie daj się hejterom i rób swoje!

   • Emerytura dla normalnego obywatela jest wypłacana jak skończy 65 lat a dlaczego policjant nie poczeka do tego wieku tylko dostaje przed osiągnięciem tego wieku ? A jak 25 lat przepracował to może iść do mniej stresującej pracy do osiągnięcia wielu emerytalnego a nie młode chłopy mogą jeszcze pracować to siedzą za nasze pieniądze

  • Q czy on to napisal jako policjant w godzinach pracy? Czy jako osoba prywatna w czasie wolnym?
   Jeszcze będziesz człowieka rozliczal z tego co robi w wolnym czasie?
   Ciekawy jestem ile Ty czerpiesz kasy z naszych podatków.

 18. Detektyw a uciekł? Bo od Matki dziecka nic nie dostał?! Uciekł tam gdzie zarobi i gdyby nie komentarz naszego policjanta to by nie wrócił, aczkolwiek nie wiem po co ma wracać.! Żeby jego goryle na brzegu stali i palki do wody wsadzali? Pseldo detektyw dużo gada mało robi.

 19. Ciekawe czy jesli ten komentarz został by napisany przez zwykłego Kowalskiego lub Nowaka też została by rozpętana taka burza! Każdy ma prawo napisać lub powiedzieć to co myśli. A teraz rozwodzenie się, że policjant, radny itp Co to ma za znaczenie! Cudze pod lasem się widzi, ale swojego pod nosem już nie! Żałosne wypowiedzi hejterow… Ciekawe czy wy nie macie sobie nic do zarzucenia “ŚWIĘTOSZKI “POZDRAWIAM

 20. Pan Królak jest ok…a jak nie ufacie policji to po co ich wzywacie na interwencję??? Dzwońcie do detektywów oni was ochronią tyle że wam braknie kasy… żenada…

 21. Policja raz już zabłysnęła aferą karteczkową na działkach w gryfowie, gdzie pan radny też w tym maczał palce.
  Teraz to…….
  Szczerze każdy po takich sprawach mierzy policję jedna miarą.

  • Oczywiście warto pamiętać iż na Horyzoncie znajdują się dwie działkai drugiego pana radnego są równi i równiejsi prawda panie Arku łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu pozdrawiamy. PS pamiętamy

 22. Moze i za panem Mateuszem nie przepadam, ale to co napisal jest prawda i popieram jego wpis. Pseudo nawet nie detektyw chce zerowac na ciezkiej pracy wielu sluzb. Celebryta z sianem na lbie, ktory ma tyle wiedzy o dzialaniach w takich sytuacjach co wiekszosc z nas o fizyce kwantowej. Widze, ze podoba sie ta patologia wraz z bajka o wypiciu 200 ml “szczeniaczka” przy karetce – przeciez to normalne, ze ludzie pija wodke jak poczuja pragnienie – jeszcze niczym nie popijajac :))).

 23. Fatalne ma Pan podejście. Nauczyć się być odpornym na hejt – przydatna rzecz, ale tylko gdy hejt jest nieuzasadniony! Tutaj Pan Królak pokazał się z bardzo prostackiej strony i jeżeli faktycznie jest tak cenionym obywatelem to powinien trzymać nerwy na wodzy. Cała sytuacja wygląda teraz tak, że Detektyw Rutkowski to człowiek z klasą, a Pan Królak to zazdrosny farmazon.

 24. Niech rutkowski się pochwali jak w Szczytnie 2 lata temu pomagal szukać policjanta co się utopił.jaki cyrk robił, podsłuchiwał policję i straż i co chwilę brifing prasowy. Ile mu rodzina zapłaciła A nic nie zrobił. Lans….. Niech pokażę licencję i te jego pracownicy.

 25. o właśnie policja we Lwowku sl zabłysła pan krulak, mieli swoje pięć minut jak zagineła dziewczyna ze zbylutowa a policja matkę zbyła smiechem że napewno się znajdzie zgłoszenie o 7 rano a policja pojawiła się o 22 wymówkę mieli ze czekali na psa tropiącego rozpętała się burza akcja przerwana rono znależli ciało Ewy policja tak właśnie szukała a teraz nie wstydzi się pan pouczac innych 26 lat trwało sledztwo jeden morderca skazany nikt nie da gwarancji ze przez opieszałosc policji przy poszukiwaniach Ewa nie żyje mają jej krew na rękach ciąg dalszy w slectwie nastąpi winni śmierci Ewy mają być ukarani szacunek dla takich ludzi jak PAN RUTKOWSKI i JEGO SLICZNA ZONA POZDRAWIAM mam nadzieję ze KACPEREK się znajdzie wspułczuję rodzicom pozdrawiam

 26. A czy on to napisal jako policjant w godzinach pracy? Czy jako osoba prywatna w czasie wolnym?
  Jeszcze będziesz człowieka rozliczal z tego co robi w wolnym czasie?
  Ciekawy jestem ile Ty czerpiesz kasy z naszych podatków.

  • Policjantem się jest 24 na dobę. Zasady etyki zawodowej obowiązują nawet w życiu prywatnym.

   §6. Postępowanie policjanta w kontaktach z ludźmi powinna cechować
   życzliwość oraz bezstronność wykluczająca uprzedzenia rasowe,
   narodowościowe, wyznaniowe, polityczne, światopoglądowe lub wynikające
   z innych przyczyn.

   • Nie jestem zwolennikiem Rutkowskiego, ale z tym komentarzem zgadzam się w 100%. Nie można pełnić funkcji publicznej i wypowiadać się jak menel spod sklepu!!! Każdy ma prawo wypowiedzi, ale należy zachować poziom reprezentując zawód policjanta, a do tego będąc radnym. Można to było zrobić inaczej, ale koledzy, pewnie też policjanci, nie rozumieją o co tak naprawdę chodzi.

 27. Bronicie go rękami i mózgami. Po co? Jeżeli jest taki święty jak piszecie, prawda sama się obroni. Tylko co tu bronić lub kogo. Sam tytuł na portalu – policjant jedzie detektywa- świadczy o jednym, 100 procent obrońców policjanta nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Tak to wychodzi jak policjant czyni łaskę narodowi. Zmień zawód….

 28. Mati nie poddawaj się ! Oni wszyscy odjadą a Ty zostaniesz i dalej będziesz robił swoje niezależnie od pory dnia i tygodnia. Twardy komentarz ale Ty zawsze taki byłeś i widzę że dalej jesteś !

 29. Cały szacunek do funkcjonariuszy policji i do radnych jest równy zero komentarz jak z przedszkola radny , policjant a takie komentarze wstyd dlatego w Polsce się nie układa jak tacy ludzie nami rządzą a ojciec i tak latał na wolności tyle czasu nie mogli go złapać a teraz kiedy mógłby pomoc w poszukiwaniach to najlepiej zamknąć śmiech na sali 😀 jako radny i osoba publiczna powinien być zawieszony w obowiązkach a jego dietę oddać na maseczki które teraz są porządane

  • I w czym ten ojciec by pomógł?
   Z całym szacunkiem ale on juz pomógł w tej sprawie wystarczająco dużo.
   Dla mnie jest nie pojęte aby pozwolic dziecku bawic sie na terenie nieogrodzonym przy samej rzece i chociaz na moment spuścić wzrok z tak malego dziecka.

 30. Jak dla mnie kazdy kto jest przez policję poszukiwany celem odbycia kary jest pospolitym bandyta. Bo jak inaczej określić taka osobę?
  Przykładny obywatel???? Wzor do naśladowania?
  Stała się tragedia ale to nie zmienia faktu, ze ten czlowiek jest przestępcą.

 31. Ludzie, obudźcie się. Rutkowski nie robi czegoś ZA DARMO, tylko dla MEDIALNEGO ROZGŁOSU co jest jeszcze lepsze niż kasa. Poza tym to człowiek, któremu odebrano licencje detektywa. Mateusz Królak napisał prawdę. Robienie cyrku w takiej sytuacji to przesada. Za “detektywem” przyjechały media i zrobiło się głosno, a to działa tylko na jego korzyść. Kto pracuje tak serio? “detektyw” który ciągle udziela wywiadów i robi z siebie pozera, czy policja, która udziela krótkich wywiadów DUŻO RZADZIEJ, bo pracują?
  Załamuje mnie zapatrzenie społeczeństwa w prywatnych pozerów.

 32. Królak powiedział dosadnie, ale prawdę.

  A gdzie ten już słynny lwówecki młody policmajster, który handlował coca-colą czy innym tyskim? Nosi się jak stary pies, a jest jak jamnik 🙂

 33. Moze pan Królak powinien przestać być oficerem prasowym. Tylko co on jeszcze mógłby robić w Policji. Praca w patrolu była by dla niego największą kara.

 34. A tak na marginesie za te wulgaryzmy w stosunku do Pana Rutkowskiego powinien go przeprosić i czekać cierpliwie aby on nie zaciągnął p. Królaka przed Sąd.

 35. Oj panie byly rzeczniku policji dlaczego jak pan piastowal to stanowisko to nie potrafil sie wyslowic. Teraz to co innego, inne stanowisko to i w glowie sie poprzewracalo. ZENADA

 36. Wstyd na cala Polskę. Należą się przeprosiny dla Pana Rutkowskiego , a policjant powinien ponies konsekwencje służbowe . Miejmy nadzieję że Komendant lwoweckie policji wyciągnie w stosunku do pana Królaka stosowne wnioski i go ukarze j.

 37. Nie znam tego policjanta Królaka i nie wiem jakie sam ma osiągnięcia, ale brawo dla chłopa za napisanie prostymi słowami całej prawdy o Rutkowskim i jego,, dokonaniach,,. Policja z patologia nie współpracuje – to tak odnośnie tej rodziny zaginionego dziecka.

 38. Przyjechał człowiek pomóc a pan Królak wielki policjant I radny go obraża.Kultura Lwóweckiej policji.Wstyt panie komendancie ze takich ludzi ma pan w swoich szeregach.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here