Zaginął 3,5-letni Kacper – trwają intensywne poszukiwania dziecka

0
3625

Od wczorajszego wieczora w Nowogrodźcu i okolicach trwają intensywne i zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego dziecka. Do jego zaginięcia doszło po południu w okolicy ulicy Lubańskiej w Nowogrodźcu. W akcji udział bierze kilkaset osób.

Jedna z wersji zakłada, iż dziecko wpadło do rzeki. Strażacy sonarem badali brzegi rzeki Kwisy. Przeszukiwane są okoliczne zarośla. Nikt nie wie, co stało się z Kacperkiem. Bolesławiecka policja zwraca się z apelem o pomoc i podaje rysopis dziecka.

Trwają poszukiwania zaginionego 3,5 letniego dziecka

Zaginął:

KACPER BŁAŻEJOWSKI, LAT 3,5
MIESZKANIEC NOWOGRODŹCA
POWIAT BOLESŁAWIECKI
WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu dziecka przed godz. 19.00 w dniu 27 kwietnia 2020 roku.

Chłopiec był ubrany w czarne spodnie typu bojówki, koszulkę w poziome pasy biało-czerwone z nadrukiem głowy Myszki Miki oraz szare sportowe buty.

Osoby znające miejsce pobytu dziecka lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu na numer telefonu 75 6496 200 lub 201. – apeluje asp.szt.A.Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec

 

Aktualizacja: Odnaleziono ciało dziecka

W sobotę, 9 maja dotarły do nas smutne informacje. Policjanci odnaleźli ciało dziecka.

Cały czas tliła się w nas nadzieja, że dziecko żyje. Niestety, dziś dotarły do nas smutne informacje. Ciało dziecka odkryła policja w okolicach mostu w Nowogrodźcu.

Czytaj także:

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here