Podróż pociągiem zakończyła się w policyjnej celi

0
924

38-latka jadąca pociągiem upiła się podczas podróży. W wyniku tego była agresywna w stosunku do obsługi oraz innych pasażerów, a także nie chciała okazać biletu. Podczas interwencji kobieta znieważyła funkcjonariuszy oraz naruszyła ich nietykalność cielesną. Mieszkanka powiatu słubickiego podróż zakończyła w Gryfowie Śląskim skąd została przewieziona do policyjnej celi.

 

Na dworzec kolejowy w Gryfowie Śląskim został skierowany patrol, ponieważ pijana podróżna zakłócała porządek w pociągu. Okazało się, że kobieta upiła się podczas podróży. W konsekwencji 38-latka zachowywała się agresywnie i wulgarnie. Podczas podróży nie chciała także okazać biletu.

Mieszkanka powiatu słubickiego nie dojechała do zamierzonego celu. Z uwagi na zachowanie niezgodne z prawem i stan upojenia alkoholowego jej podróż zakończyła się w Gryfowie Śląskim. Ponadto w trakcie interwencji znieważyła funkcjonariuszy oraz naruszyła nietykalność cielesną jednego z nich. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 2,5 promila.

W związku z popełnionym przestępstwem kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

-/sierżant Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śl./-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here