Z koronawirusem uciekł ze szpitala i ślad po nim zaginął

6
2545

Po ponad miesiącu od zaginięcia, dziś policja publikuje wizerunek 56- letniego mieszkańca Gryfowa Śląskiego i zwraca się z prośbą o pomoc.

 

15 listopada br. redakcja Lwówecki.info opublikowała informacje o prowadzonych przez rodzinę zaginionego gryfowianina poszukiwaniach.

„Mieszkaniec Gryfowa Śląskiego trafił do szpitala w Bolesławcu, z którego samowolnie się oddalił i ślad po nim zaginął. Do zdarzenia doszło 10 listopada 2021 roku.” – pisaliśmy.

Zaginiony to zamieszkały w Gryfowie Śląskim
Zenon Reszka, lat 56

Rysopis: wzrost 172, oczy niebieskie. Ubrany był spodnie dresowe , bluzkę w paski i kurtka ciemna

Rodzina podawała wówczas, iż mężczyzna był chory na COVID a Policja z Bolesławca potwierdziła Lwówecki.info, że prowadzi czynności wyjaśniające, czy nie doszło do sprowadzenia zagrożenia epidemiologicznego.

Rodzina zaginionego zwracała się już wówczas z prośbą do wszystkich, którzy mogą mieć informację w sprawie zaginionego o kontakt telefoniczny pod numerem 721 115 876.

Dziś lwówecka policja w mediach społecznościowych opublikowała wizerunek zaginionego mężczyzny z prośbą o pomoc w jego poszukiwaniach.

„Policjanci apelują w szczególności do mieszkańców Bolesławca, Lwówka Śląskiego i Gryfowa Śląskiego o dokładne sprawdzenia ogrodów działkowych oraz altanek. Dziękujemy za każdą, nawet drobną informację o możliwym miejscu pobytu zaginionego. Kontaktować się można z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim pod numerem 47 87 35 200 lub policjantem wydziału kryminalnego tel. 47 87 35 264” – zwraca się lwówecka policja.

6 KOMENTARZE

  1. Wątpię żeby znalazł się cały i zdrowy po ponad miesiącu. Opuścił odział zakźny mając wysoką gorączkę. Dziwne jest to że na zakaźny nie wejdziesz bo drzwi są zamknięte, ale chory bez problemu może z niego wyjść,i nikt z personelu nic nie widzi. Sprawa dla prokuratury.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here