Nagroda za pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży. AKTUALIZACJA

6
5529

Z piątku na sobotę (z 3 / 4 stycznia) nieznani sprawcy dokonali kradzieży materiałów budowlanych. Za pomoc w ustaleniu sprawców i odnalezieniu skradzionego mienia poszkodowany wyznaczył wysoką nagrodę.

 

Wyznaczam nagrodę za wskazanie sprawców kradzieży cegły i bloczków fundamentowych w dniu wczorajszym /noc/. Skradziono 2 palety cegły plus bloczki fundamentowe. We wcześniejszym okresie zostały skradzione około 3 palet cegły.
Miejsce kradzieży to Chmielno, z mojej działki budowlanej tak zwanej Baraniej Górze ,naprzeciwko spalonej stodoły. – pisze do redakcji poszkodowany właściciel, który za pomoc w ustaleniu sprawców i odnalezieniu materiałów wyznacza nagrodę w dużej wysokości.

 

Wszelkie informacje należy kierować pod numer telefonu 665 713 407

 

Aktualizacja (04.01.2020 r):

Niespełna 24 godziny zajęło naszym czytelnikom ustalenie sprawców kradzieży i przekazanie informacji pokrzywdzonemu. Oczywiście za pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży osoba, która przekazała informacje otrzyma nagrodę.

Zwracamy się również z apelem do wszystkich, ale głównie mieszkańców Chmielna, którzy zaobserwują obcych, którzy plądrują place budów o zgłaszanie tego faktu.

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here