Rodzina poszukuje zaginionego 56- latka

3
3273

Mieszkaniec Gryfowa Śląskiego trafił do szpitala w Bolesławcu, z którego samowolnie się oddalił i ślad po nim zaginął. Do zdarzenia doszło 10 listopada 2021 roku.

 

Jeszcze tego samego dnia rodzina o zaginięciu pana Zenona powiadomiła policję. Ta przyjęła zawiadomienie i zakwalifikowała je do poziomu oznaczającego, iż zaginięcie nie zagraża życiu i zdrowiu mężczyzny.

Bliscy pana Zenona są mocno zaniepokojeni jego samowolnym oddaleniem się ze szpitala i całkowitą utratą z nim kontaktu. Brat zaginionego z prośbą o pomoc zwrócił się do mediów.

„Zwracam się z prośbą o pomoc w odnalezieniu brata, który zaginął 10 listopada 2021 w Bolesławcu. Nie informując personelu szpitala i do tej pory nie skontaktował się z rodziną” – pisze Tadeusz Reszka.

Zaginiony to zamieszkały w Gryfowie Śląskim Zenon Reszka, lat 56

Rysopis: wzrost 172, oczy niebieskie.
Ubrany był spodnie dresowe , bluzkę w paski i kurtka ciemna

Rodzina zaginionego zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy mogą mieć informację w sprawie zaginionego o kontakt telefoniczny pod numerem 721 115 876.

Rodzina podaje, iż mężczyzna był chory na COVID. Policja z Bolesławca prowadzi czynności wyjaśniające, czy nie doszło do sprowadzenia zagrożenia epidemiologicznego.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here