KWW Kamila Kowalonka GRYFÓW DLA WSZYSTKICH gotowy do startu

71
2710
KWW Kamila Kowalonka

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – Abraham Lincoln

W imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Kamila Kowalonka “Gryfów Dla Wszystkich” serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzących wyborach samorządowych i prosimy o Państwa wsparcie poprzez oddanie głosów na naszych kandydatów. Nasz komitet to zróżnicowana grupa ludzi, reprezentująca różne dziedziny życia i różnorodne spojrzenia na świat. Wśród nas znajdują się młodzi i starsi, pracownicy i pracodawcy, doświadczeni samorządowcy oraz ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samorządem. Warto zaznaczyć, że duży udział w naszym komitecie mają także kobiety.

 

 

Mimo różnic w poglądach, łączy nas jedno – troska o nasze miejsce do życia, Gminę Gryfów Śląski, oraz ogromna chęć do działania. Dlatego postanowiliśmy utworzyć całkowicie niezależny i bezpartyjny komitet – nikt z nas nie jest członkiem żadnej partii ani nie reprezentuje interesu partyjnego.

Nasz kandydat na burmistrza, Pan Kamil Kowalonek, to osoba, która przez ostatnią kadencję pełniła funkcje radnego, wiceprzewodniczącego Komisji Sfery Budżetowej oraz członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Jego wykształcenie jako informatyka i ekonomisty oraz doświadczenie w samorządzie stanowią solidne fundamenty do efektywnej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Jego pasja, zapał i chęć do działania gwarantują, że będzie skutecznym liderem, gotowym na podejmowanie trudnych wyzwań i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Poprzez oddanie głosu na nasz komitet wspierają Państwo ideę rzetelnego, profesjonalnego zarządzania oraz wrażliwości społecznej, które są kluczem do rozwoju lokalnej społeczności. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby nasz głos miał realny wpływ na kształtowanie przyszłości naszego miasta. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach i oddania głosu na KWW Kamila Kowalonka GRYFÓW DLA WSZYSTKICH. Razem możemy uwolnić potencjał naszej gminy – zarówno ten płynący z lokalizacji geograficznej, kulturowej, czy przyrodniczej, jak i ten spoczywający w samych mieszkańcach. Razem uczynimy naszą gminę jeszcze lepszym miejscem do życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem na stronie www.gryfowdlawszystkich.pl oraz wspólnego tworzenia naszej przyszłości.

Mamy przyjemność również ogłosić naszych kandydatów:

KARWAT Izabela; LUTY Ewa; MAGA Urszula; PASTUCH Iwona; TABAŃSKA Małgorzata; GÓRSKI Tomasz GRODECKI Bartosz; KARACZUN Krzysztof; KOWALONEK Kamil; MACIEJEWSKI Łukasz; MIELAŃCZUK Zbigniew; PIEJKO Grzegorz; OLSZEWSKI Kacper; TROJANOWSKI Jacek.

Prosimy o Państwa wsparcie !

-/Materiał finansowany ze środków Kamila Kowalonka/-

71 KOMENTARZE

 1. Wstydzą się poprzedniego loga? umywanie rąk od tego co złego wydarzyło się w ciągu 8 lat w kraju, czy świadoma próba oszukania miejscowej społeczności?!hmmmm?
  Na szczęście ludzie są świadomi, nie są krotkowzroczni, nie ma znaczenia że to jest wybór lojalnej społeczności, lokalna polityka.

 2. Brawo, macie moje poparcie, nigdy nie widziałam tak profesjonalnie przygotowanego programu. Mam ogromną nadzieję, że uda się Waszemu zespołowi przejść wszystkie trudności i złośliwości abyście mogli w końcu coś zmienić i dać Nowe Życie tej gminie. Trzymam Kciuki

 3. Program rzeczowy i merytoryczny. Każdy znajdzie w nim co ta ekipa może dla niego poprawić lub stworzyć.
  Wytrwałości i konsekwencji!
  Trzymam mocno kciuki za sukces wyborczy p.Kamila i jego drużyny.

  • SLD też. Co to ma do rzeczy w wyborach lokalnych? Koko startuję z SLD czy jak tam oni teraz? Jest wreszcie, szansa na pozytywne zmiany. Wystarczy porównać programy.Może wreszcie ktoś zrobi porządek w tym mieście.

 4. A ktorej Komendzie Miejskiej? W Gryfowie jest komisariat, a we Lwowku Komenda Powiatowa. Chyba, ze to chytry plan przylaczenia Gryfowa do powiatu karkonoskiego i wtedy monitoring bedzie dostepny dla Komendo Miejskiej.
  Niestety ktos dobrze napisal „wilk w owczej skorze” . Mialem nadzieje, ze ten kandydat bedzie wlasciwym wyborem , ale otoczyl sie ludzmi typu „przyprawa do zup” – a ona juz powinna dawno sie wylac i dac sobie spokoj. Stwierdzam, ze w Gryfowie nie ma nawet „lepszego zla” , bo protegowany Olka nawet nie byl brany pod uwage.

 5. Cenię dociekliwość i profesjonalizm, rzeczowe podejście do problemu. Wiele rzeczy nie ujrzałoby światła dziennego gdyby nie Pana dociekliwość. Ale nie podoba mi się sposób polemizowania na sesjach rady miejskiej, Pana agresja słowna w stosunku do burmistrza, zajadłość i takie długie….
  , zbyt długo Pan gada by dobrnąć do celu.

  • Wasza Partia PO to partia Donalda Tuska bo inaczej nie można nazwać, pod którą wy się podpisujecie,dlaczego nie napiszesz że popierasz to co robi Tusk , wstydzicie się?

   • Myślę że się nikt nie wstydzi, nie wstydzę się i ja! Czekaliśmy na to zbyt długo,a niestety tą stajnię augiasza trzeba posprzątać, zajmie to czasu bo tyle kłód i blokad zastawionych zostało, ale spoko, będzie dobrze! Samorządy w końcu nie zostaną zostawione same sobie, wracamy na arenę międzynarodową,w końcu znów będziemy pełnowartościowymi europejczykami jak do 2015 roku.
    Znów przestałem się wstydzić że jestem obywatelem tego pięknego kraju.

    • Jak się nie wstydzisz, to co piszesz nawet nie wspomniesz że jesteś z PO ,a samorządy teraz niech zapomną o jakiś dofinansowaniach ,to już było i nie będzie zapomnijcie.I się zastanów czy chcesz być Europejczykiem czy obywatelem tego kraju(bo nawet nie napisałeś jakiego) kraju, bo to co robi wasz przewódcya Tusk to Polski nie będzie, może będzie Land.

 6. Jeden lepszy od drugiego w tej ekipie , czarnowłosa Pani to hit że ktoś taki startuje. Brakuje tylko naszego aktywnego sklepikarza spod trzech liter.

  • Jedyne , co potraficie to kłamać i hejtować.
   Wasz guru to leń i nieudacznik.
   100 dni już niedługo minie a ja wciąż czekam na paliwo po 5,19 , kwotę wolną od podatku 60.000,-,
   pieniądze z KPO, akademik za 1 zł, kredyt mieszkaniowy 0% itd….
   Piniendzy nie ma i nie będzie !
   No chyba, że dla UB-eków.

 7. Ale po co te kłótnie i obrażanie siebie – swoich poglądów – pytam po co to ? , każdy obywatel ma swój rozum i wybierze osobę , która najbardziej odpowiada – przemawia swoim programem , epitety typu pani w czarnych włosach jest pokazaniem słabości , rozmawiajmy o różnorodności planu i potrzebach mieszkańców a nie obrażania osób startujących . Pozdrawiam życzę miłej słonecznej niedzieli .

 8. Felix ,Bóg o tobie zapomniał albo jesz trujące grzyby. Znakomita ekipa a Pani od pizzy najbardziej kompetentna na stanowisko radnej i bez wątpienia lepsza o Ryśków jakiś , bo to nie fajne chłopaki są.

 9. Nowe rozdanie? Serio? Pani Maga? Pan Piejko?! Chyba coś zostało posmarowane, żeby Ci państwo się znaleźli na tej liście, chociaż w sumie czego się spodziewać po lokalnym Pisie? Ręka rękę myje…

 10. Bez przerwy słyszę wszędzie frazesy jak łączyć a nie dzielić i co..przecież właśnie ktoś pokazał że jednak można a niektórzy tu plują na niego bez opamiętania….smutne to bardzo

 11. Program w stylu bajki na dobranoc, tudzież bujdy na resorach. Ach, jak to się chce kasiorkę za nicnierobienie brać co miesiąc. A wracając do programu, to chyba pan Kamil w końcu drukarkę w urzędzie wykorzysta i będzie drukował własnym sumptem bilety NBP i z nich pokrywał te “inwestycje” i “nagrody”.

 12. Przeczytałem program, może coś mi umknęło ale poza rewitalizacją “Patelni” nie widziałem żadnego konkretu dla Gryfowa. Cała reszta to ogólniki które można podać w dowolnej gminie w tym kraju. Spisane z jakiejś ściągi populistycznych haseł ?
  I ani słowa o tym skąd na to wziąć pieniądze, z pustego to i Salomon nie naleje – tu trzeba mieć pomysł! A nie obiecywać wszystkim w koło dużo dobrego za darmo, przepraszam z naszych podatków.

 13. Kilku ciekawych kandydatów z rozsądnym podejściem którzy prywatnie są bardzo w porządku jak Grodecki czy Olszewski ale sorry Maga i Pastuch zniechęcają do oddania głosu. Pierwszej przypomnę marsz kobiet przeciw aborcyjnym restrykcjom a drugiej tą śmieszną paradę z Kaczyńskim w obronie propagandowej telewizji…no bez jaj. PiS w odwrocie i wstydzicie się logo partii? Jak myślicie dlaczego wszystkie komitety są bezpartyjne? Bo nikt tutaj nie chce wielkiej polityki…

 14. Tez czytałem i pierwszy raz w tym mieście ktoś podchodzi do sprawy poważnie. Chyba lepsze to niż piosenka “nie ponosisz żadnego ryzyka gdy głosujesz na…..” Naprawdę nie widzicie tej zasadniczej różnicy?? Może czas żeby skończyć wygłupy i przywrócić w tej gminie normalność. Nie jest to drużyna marzeń ale w pozostałe komitety biją na głowę..

 15. Mam takie pytanie, bo zamierzam głosować na jednego z tych kandydatów w moim okręgu. Rozumiem, że wtedy zostanę automatycznie tym PiSowcem (w tym wypadku chyba PiSowczynią??) chciałabym po prostu, wiedzieć jaka jest definicja takiej osoby? Będę wdzięczna za pomoc.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here