Policja o wczorajszym zdarzeniu drogowym w Pławnej

7
2464

Kierujący samochodem osobowym marki BMW, po tym jak uderzył w betonowy słup energetyczny trafił do szpitala. Droga, przez kilka godzin była nieprzejezdna.

O godzinie 16:40 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Pławnej.

Po przybyciu na miejsce ustalili, iż najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze 31- kierujący samochodem osobowym marki BMW stracił nad nim panowanie, auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, po czym uderzyło w słup energetyczny przewracając go na ziemię.

Kierujący, mieszkaniec powiatu lwóweckiego był trzeźwy – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która dodaje, że mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

czytaj: Cudem uszedł z życiem

Od jego stanu zdrowia zależeć będzie kwalifikacja zdarzenie i konsekwencja, jakie młody mężczyzna będzie musiał ponieść.

7 KOMENTARZE

  1. Jego samochód jego zdrowie śmiech na sali jakim trzeba być debilem żeby takie rzeczy pisać ciekawe jak by ktoś z twojej rodziny przechodził w tym momencie. Ciekawe czy wtedy byś też tak napisał

  2. No kurde! Mieć BMW i jeździć pięćdziesiątką?, to przecie wstyd, żarty żartami ale ma szczęście że tylko na tym się skończyło, mniemam, że przewody były zapewne pod napięciem, słup nie musiał na Nikogo się przewrócić, wystarczy żeby któregoś przewodu Ktoś dotknął żeby się skończyło tragedią, nie dziwił bym się żeby to Był Ktoś z Mazowieckiego czy skądś indziej, bo dla Nich to za kręta droga, ale żeby Miejscowemu tak odwalało to jest kary godne.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here