Wstrzymane przyjęcia do szpitala w Lwówku Śląskim

26
5025
Szpital w Lwówku Śląskim. (fot.: Lwówecki.info)

Wstrzymane przyjęcia do wszystkich oddziałów Szpitala Powiatowego przy ul. Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. z siedzibą w Lwówku Śląskim.

 

Informację o wstrzymaniu przyjęć podało dziś Powiatowe Centrum Zdrowia:

Działając w imieniu Powiatowego Centrum Zdrowia Sp z o. o. z siedzibą w Lwówku Śląskim w związku z wykryciem zakażeń SARS-Cov-2, informuję, że:

do odwołania zostają wstrzymane przyjęcia do:

 • Oddziału Chirurgii Ogólnej
 • Oddziału Ginekologicznego.

do czasu uzyskania wytycznych inspekcji sanitarnej zostają wstrzymane przyjęcia do:

 • Oddziału Chorób Wewnętrznych,
 • Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Ognisko koronawirusa. Wstrzymanie przyjęć w szpitalu Gryfowie Śląskim

26 KOMENTARZE

 1. Proszę skierować wszystkie pytania do starostwa oraz marszałka województwa dolnośląskiego. Przecież prawdopodobnie znają odpowiedzi co w takim przypadku zrobić z ludźmi chorymi nie zakażonymi na covid 19? Czyż nie?

 2. Mój dziadek leży w szpitalu we Lwówku. Miał negatywny wynik na covid, po kilku dniach powinien zostać wypisany do domu. Nie zostanie. Dowiedzieliśmy się że zaraził sie koronawirusem… jak pilnują pacjentów? Jak opiekują się ludźmi gdy jeden od drugiego zaraża się nie wiadomo czym? Czy może personel rozprzestrzenia wirusy wśród podopiecznych?

  • równie dobrze możesz obwiniać przedszkolanki za rozprzestrzenianie grypy i anginy wśród dzieci. Przecież wirus nie mucha że go unicestwisz. Odrobinę zrozumienia również dla personelu. Odkąd to całe szaleństwo wybuchło nasz szpital całkiem dobrze sobie radził z pandemią. Teraz warto zauważyć że również i oni chorują bo w przeciwieństwie do innych branż nie mogli przejść na pracę zdalną.

 3. To co pani napisała jest chamskie to raczej dziadek zaraził mnie ja miałam ujemny a kiedy dziadek potem miał dodatni personel po 3 dniach dostał dodatni nawet pani podając rzeczy dziadkowi na bieliźnie mógł być covid 19 tak to jest jak ludzie nie douczeni nic nie wiedzą o covidzie – 19

  • Pani jest tylko bezcelna? Czy jednak również mało myśląca. Komentarz “Bezradnej” w żadnym wypadku nie był chamski. I choćby z szacunku dla człowieka, który zmarł zarażony w szpitalu, z czystej empatii dla rodziny, która kogoś straciła wypadałoby milczeć! Pielęgniarka PCZ wrzuca posty antymaseczkowe, udziela się na forum dla osób negujacych pandemie, pisze tam jasno że nie nosi maseczki. Screeny? Są! Dalej zarzut rodziny zmarłego jest “chamski”??

 4. Ja pracuje w sklepie spożywczym i też mam kontakt z chorymi i boję się o swoje zdrowie i życie i moich najbliższych a nie robię z siebie takiej bohaterki jak Pani Pielęgniarka i nikt nie docenia mojej pracy w której narażam siebie i moją rodzinę

 5. A idiota jest się od urodzenia. Właśnie dzisiaj widziałem idiotę w wieku ponad 50 lat w sklepie POLO , któremu zwrócono uwagę ,że jest bez maski a on, że nie ma takiego prawa , które mu to nakazuje. Debil.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here