Kiedy odśnieżą chodniki?

Oby wkrótce nie było nieszczęścia

Oby wkrótce nie było nieszczęścia. Samochody, rowery, hulajnogi, piesi… – pisze na Facebookowym profilu Pan Robert i dołącza do posta zdjęcia, na których widać zapadniętą studzienkę.

Zamiast pieczarek 30 kilo suszu i 1280 krzaków konopi

Podczas akcji policjanci nie mieli wątpliwości, gdzie znajduje się miejsce uprawy, ponieważ zdradził je charakterystyczny zapach konopi indyjskich wydobywający się z budynku.

Koronawirus w policji

Dwóch funkcjonariuszy już jest na kwarantannie. U jednego z mundurowych potwierdzono zakażenie COVID-19. Ilu jeszcze policjantów najbliższe dni spędzi w domu?

Podaruj komuś szansę na życie. To proste!

W czwartek 14 listopada w godzinach od 9.00 do 12.30 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śl. w ramach projektu #Komórkomania odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

Znamy zwycięzcę powiatowych zawodów sportowo- pożarniczych

W sobotę, 28 września 2019 roku na stadionie miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, które dla podniesienia rangi jubileuszu stały się częścią programu Festiwalu Dary Lasu.

Atrakcje Mirska?

Każde miasto ma swoje wyjątkowe miejsca, w które lubią zaglądać mieszkańcy i które przyciągają turystów. Takie miejsca ma także Mirsk.

Dachował i wpadł do strumyka

„Nauka popłaca” – czyli stypendyści Gryfowskiego ZSOiZ

W roku szkolnym 2020/2021 troje uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim

Koronawirus – od 25 marca zakaz wychodzenia z domu

Od środy (25 marca) obowiązywać będzie zakaz wychodzenia z domu bez wyraźnej potrzeby. Wyjątkiem będą wyjścia w celu ...

Wystartowała SZTAFETA DLA KAMILA. Każdy z nas może pomóc

Każdy z nas już dziś może przyłączyć się do akcji. Nie trzeba biec, nie trzeba nigdzie jechać, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy kliknąć w link i dokonać drobnej wpłaty. Liczy się każda złotówka.
[td_block_social_counter facebook=”envato” twitter=”envato” youtube=”envato”]
- Advertisement -

Featured

102 km/h w terenie zabudowanym

Powiat lwówecki o krok od czerwonej strefy

Most Popular

Mandat za grzybobranie?

Wielu z nas nie wyobraża sobie jesieni bez wyprawy na grzyby. Niestety niektórzy nie traktują przyrody z należytym szacunkiem.. Zobacz, za co możesz dostać mandat

Skazani na Bunt

Latest reviews

Zawieszone połączenia międzynarodowe na Dolnym Śląsku

Koleje Dolnośląskie wstrzymują ruch pociągów transgranicznych w regionie. Zmiany to efekt trwającego stanu zagrożenia epidemicznego.

Sztab WOŚP Gryfów Śląski podsumował tegoroczny finał

Rośnie góra pieniędzy w gryfowskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a warto dodać, iż niektóre licytacje jeszcze trwają.

Kierował pod wpływem narkotyków i miał marihuanę

Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. 27-latek prowadził pojazd znajdując się pod wpływem kokainy, amfetaminy, metamfetaminy, marihuany i benzodiazepin.

More News