Gryfów Śląski: Przyjmowanie odpadów wstrzymane do odwołania. AKTUALIZACJA

4
2069
fot.: Lwówecki.info

Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gryfowie Śląskim informuje, iż w związku z opóźnieniami odbiorów odpadów przez ZGiUK Lubań od dnia 21.01.2020 r. do odwołania nie przyjmujemy odpadów: mebli i odpadów wielkogabarytowych, gruzu, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon.

 

AKTUALIZACJA

Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gryfowie Śląskim informuje, że w ogłoszeniu zamieszczonym 20.01.2019 roku w sprawie opóźnienia w odbieraniu odpadów z PSZOK wkradł się błąd.

Opóźnienie odbierania odpadów spowodowane jest blokowaniem się systemu Bazy Odpadów Komunalnych, w którym przed oddaniem odpadów do RIPOK w Lubaniu, Gmina musi wygenerować kartę przekazywanych odpadów. Nie jest to wina ZGiUK w Lubaniu.

 

AKTUALIZACJA 23.01.2020 r

W dniu 23.01.2020 r. PSZOK wznawia przyjmowanie odpadów komunalnych.

4 KOMENTARZE

  1. System przestał działać. Płacimy więcej a mamy mniej. Płaciliśmy mniej przyjeżdżali raz w tygodniu. Płacimy więcej to teraz odbierają śmieci raz na dwa tygodnie. Wymagania rosną – selekcja, segregacja, mycie puszek itp. Rozumiemy to ale co będą mieli do roboty nasi kochani pracownicy od utylizacji i odbioru odpadów ? Coś się załamało na styku Państwo – Obywatel. Płacimy rozmaite podatki, haracze ale co mamy w zamian? Ktoś powie że to problem samorządu. Więc się pytam gdzie jest samorząd, gdzie są radni którzy powinni przeprowadzić męską rozmowę z ludźmi od reform śmieciowych czy też dyrektorami rozmaitych spółek zajmujący się odbiorem odpadów. Zostaliście wybrani przez społeczeństwo – to pokażcie jak działacie! Na razie grozi nam Neapol, gdzie parę lat temu to piękne włoskie miasto tonęło w śmieciach. Kto uważnie czyta gazety to dokładnie wie, jaka włoska organizacja była wtedy odpowiedzialna za wywóz śmieci z tego miasta. Przypadek?

  2. Będziemy płacić, oni nie będą odbierać, to będziemy palić w piecach a reszta do rowu. Będzie święto Ziemi to pozbierają. Jest wyjście jeżeli władza nie daje rady.

  3. Wszystkich popendolilo I wywaliło w kosmos. Za wejście do lasu na muszke nawalonego Billy Kida roczny stryczek. A za wywóz śmieci kupa smiechu. Co to do kurllla nędzy!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here