Zderzenie na newralgicznym skrzyżowaniu w Jeżowie Sudeckim

2
1380
fot.: 24jgora.pl

Przez kilkadziesiąt minut droga z Jeleniej Góry w stronę Jeżowa Sudeckiego i Siedlęcina była całkowicie zablokowana po zderzeniu dwóch samochodów osobowych.

 

 

Skrzyżowanie przy wjeździe do Jeżowa Sudeckiej z Jeleniej Góry jest dość newralgiczne, często dochodzi tam do zdarzeń drogowych i niebezpiecznych sytuacji. Jadąc z Jeleniej Góry w kierunku Siedlęcina poruszamy się drogą z pierwszeństwem przejazdu. Z kolei wyjeżdżając od strony Jeżowa Sudeckiego kierowcy zobowiązani są do ustąpienia pierwszeństwa jadącym jezdnią z pierwszeństwem przejazdu. Dekoncentracja i brak skupienia kierowców często wpływa na to, że dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji.

Prawdopodobnie i tak było dziś około godziny 16, gdy doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, po którym jedna osoba trafiła do szpitala. Droga na ten moment jest całkowicie zablokowana, a kierowcy muszą korzystać z objazdów.

-/24jgora.pl/-

fot.: 24jgora.pl

2 KOMENTARZE

  1. Tak to prawda miejsce to jest prawidłowo oznakowane , dobra widoczność i tylko i wyłącznie wina kierowców którzy nie ustępują pierwszeństwa . Nawet gdyby wymalowano dodatkowo pasy postawiono znak stop i tak wielu kierowców po prostu będzie uważać że albo się uda albo nie widział znaku zagapił się czy może po prostu wydaje mu się że ma pierwszeństwo.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here