Zrzutka trwa nadal! Pomagamy Jasiowi, który stracił mamę

21
12851
fot. organizatorzy zrzutki

Już po dwóch godzinach na zrzutkę wpłaciło dwieście osób!!! Zbiórka trwa nadal. Zebrane pieniądze mają pomoc w wychowaniu osieroconego synka Magdy, a tu potrzeby są olbrzymie.

 

Magda była wspaniałą dziewczyną i miała wielu przyjaciół. Jej tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami Lwówka Śląskiego i regionu, którzy błyskawicznie podążyli rodzinie z pomocą finansową. Ta ma pomóc w sprowadzeniu ciała Magdy do kraju oraz wesprzeć finansowo osieroconego 1,5 rocznego synka Magdy.

Żadne pieniądze nie naprawią dziś krzywdy, nic nie zwróci Jasiowi jego mamy, a jej najbliższym córki, przyjaciółki, koleżanki. Jednak pomoc finansowa z w tych trudnych chwilach z pewnością da poczucie pewnej stabilności, zdejmie z głowy jeden z problemów.

Magda chciała przychylić nieba swojemu synkowi, dać mu szczęście i zapewnić godne życie. Wyjechała za granicę, żeby zarobić i móc spełniać jego marzenia. – piszą autorzy zrzutki.

Bliscy Magdy, która w minioną niedzielę nad ranem zginęła w tragicznym wypadku w Holandii chcąc pomoc rodzinie założyli zrzutkę „…na pomoc w sprowadzeniu z Holandii ciała Magdy oraz wsparcie dla jej 1,5 rocznego synka”. Jak kwota jest na to potrzebna? Liczy się każda złotówka, każdy grosz jest tu niezwykle pomocy. Ostatecznie organizatorzy zrzutki na podstawowe koszty postanowili zebrać 15 tysięcy złotych.

Zrzutkę opublikowano wczoraj ok. godz. 19 a już po dwóch godzinach wpłaciło na nią dwieście osób!!! Po dwóch godzinach kwota przekroczyła oczekiwane 15 tysięcy złotych!!! Po dwunastu godzinach od publikacji na koncie jest już ponad 20 tysięcy złotych od ponad 250 wpłacających.

Magda osierociła półtorarocznego Jasia, który nie zazna już ciepła matczynej dłoni, który nie będzie mógł się przytulić do matczynej piersi. Zbiórka trwa nadal. Zebrane pieniądze mają pomoc w wychowaniu osieroconego synka Magdy, a tu potrzeby są olbrzymie.

 WESPRZYJ ZRZUTKĘ


Pomóż w sprowadzeniu ciała Magdy z Holandii do kraju

21 KOMENTARZE

 1. Stała się wielka tragedia bardzo mi przykro z tego powodu , ale nie róbcie z małego sieroty bo on ma ojca , więc jest półsierotą …
  Największe kondolencje dla rodziny i bliskich

 2. Ojciec umiera ,to dziecko jest półsierotą w tym przypadku dziecko jest sierotą. ojciec jest wstanie zaopiekować się dzieckiem ? sam ma problemy ze sobą. Jak najdalej od takiego tatusia.

  • Ludzie sa jak hieny potrafia tylko drwic z innych a nie zastanowia sie co czuje rodzina bliscy i pisza bzdury a potem leca do kosciola do komuni takie to nasze puste spoleczenstwo brak slow

 3. Super że znaleźli się ludzie którzy chcą pomóc,ale też wielka szkoda że nawet w takich okolicznościach ,nie można liczyć na ojca Jasia przykre. Oby chłopczyk chował się jak najlepiej.

 4. Do – ” Taki jaki”:
  Nikt nie bronił Panu założyć zbiórki dla innych potrzebujących…..

  Mały Jaś już zawsze będzie miał trudniej w życiu..pomóżmy mu, aby chociaż finanse, nie były problemem.
  Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny p.Magdy, a przede wszystkim dla Jasia.

 5. A teściowe niech ze swoimi zięciami gadają,a obcymi sprawami sobie głowy nie zaprzątają!!!Życie tak jest kruche i ulotne,szkoda czasu na zajmowanie się innymi.!…Panie -teściowe zapraszam do rozmyślania o własnym życiu :praniu,sprzątaniu,ale nieee plotkowaniu!!!…Mam nadzieję,że coś do innych(mściwych itp.) dotarło.A jeżeli nie-to w główce coś się wytarłooo…

 6. Jezeli nie chcesz pomoc nie wchodz do czytania Artykulu i oceniania innych. Dziekujcie Bogu ze macie idealne dzieci. i Wy jestescie idealni. Zaden z Was nie jest w stanie przewidziec jutra. Polacy to taki Narod jak nie zaszkodzi to juz Pomogl. Jest wam zal ze to dziecko nie jest obojetne TYLU ludziom dobrej woli?!Dzieki Bogu tych madrych jest wiecej.!!!!! Zawsze znajda sie zyczliwi. ktorzy widza cudze pod lasem a swojego nie pod nosem. Chlopczyku zbierzemy dla Ciebie ile sie da . Dobro Wraca.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here