Pomóż w sprowadzeniu ciała Magdy z Holandii do kraju

8
13949
fot. zrzutka.pl / organizatorzy akcji

Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o finansową pomoc rodzinie w pokryciu kosztów sprowadzenia ciała Magdy do kraju, żeby mogła spocząć na naszym cmentarzu i żebyśmy mogli się z nią pożegnać.

 

Po wielkiej tragedii, Pani Aleksandra Kruszelnicka postanowiła wesprzeć rodzinę Magdy, która kilka dni temu zginęła w wypadku w Holandii i pomoc jej w sfinansowaniu kosztów sprowadzenia ciała do Polski oraz wesprzeć osieroconego przez Magdę 1,5 rocznego Jasia. W tym celu wraz z przyjaciółmi założyła zrzutkę:

„Zrzutka na pomoc w sprowadzeniu z Holandii ciała Magdy oraz wsparcie dla jej 1,5 rocznego synka”

Magda chciała przychylić nieba swojemu synkowi, dać mu szczęście i zapewnić godne życie. Wyjechała za granicę, żeby zarobić i móc spełniać jego marzenia. Niestety, nad ranem 30 sierpnia wydarzył się tragiczny wypadek, w którym 27- latka zginęła. Magda osierociła półtorarocznego Jasia, który nie zazna już ciepła matczynej dłoni, który nie będzie mógł się przytulić do matczynej piersi. – czytamy na portali zrzutka.pl gdzie założycielka zrzutki zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli o finansową pomoc rodzinie w pokryciu kosztów sprowadzenia ciała Magdy do kraju, żeby mogła spocząć na naszym cmentarzu i żebyśmy mogli się z nią pożegnać.

 WESPRZYJ ZRZUTKĘ


W wypadku w Holandii zginęła 27-latka z Lwówka Śląskiego

Zrzutka trwa nadal! Pomagamy Jasiowi, który stracił mamę

8 KOMENTARZE

  1. Mamę straciłam w wieku lat 40- ból nie do opisania. Codziennie mi jej brakuje…
    A ” stara” baba ze mnie.
    Mały Jaś będzie dorastał bez mamy- tak bardzo mi szkoda tego dziecka.
    Pomóżmy rodzinie, aby chociaż finansowo było im lżej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here