LZS Błękitni Krzewie Wielkie gromi rywali

0
325

Tenisiści stołowi z Błękitnych nie dali cienia szans rywalom wygrywając turniej i tym samym awansując do kolejnej rundy, gdzie już czekają na nich drugoligowe zespoły.

 

Wczoraj w Bożejowicach obył się turniej tenisa stołowego – druga runda Pucharu Polski, w której udział wzięli zawodnicy z 3 i 4 ligi. Gospodarzem turnieju był IKS SPIN Bożejowice.

Stawka była wysoko, bo tylko zwycięzca turnieju mógł cieszyć się z awansu do kolejnej rundy, gdzie już czekają drugoligowe zespoły. W meczach półfinałowych zmierzyli się ze sobą:

Sparta Lubań – LZS Błękitni Krzewie Wielkie 1:4
Spin Bożejowice – TOP Bolesławiec 2:4

„Na początku spotkania widać było dużą nerwowość w grze zawodników. Chęć wygrania i stres przed publicznością nie sprzyjał ładnej i efektownej grze. Jednak z każdą kolejną minutą i każdą kolejną akcją zawodnicy grali coraz lepiej. Mecze pomiędzy wszystkimi drużynami były bardzo zacięte. “Derby Bolesławca” zwyciężyła 3 ligowa drużyna TOP-u jednak wynik 4:2, a przede wszystkim dobra gra zawodników Bożejowic pokazuje, że wcale różnica klas i jakości gry nie jest duża. W drugim półfinale LZS Błękitni Krzewie Wielkie z liderem drużyny Aleksandrą Isańską dość pewnie pokonał Spartę Lubań.” – relacjonują na portalu społecznościowym organizatorzy turnieju.

W meczu finałowym LZS Błękitni Krzewie Wielkie pokonali TOP Bolesławiec 4:1 i awansowali do kolejnej rundy.

„Zdecydowanie klasą samą w sobie była Aleksandra Isańska, która pewnie zwyciężyła w swoich pojedynkach singlowych 3:0 i 3:1. Zdecydowanie MVP tego turnieju.” – zaznaczają organizatorzy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here