PSZOK – okresowe wstrzymanie przyjęć odpadów wielkogabarytowych

5
1272

Spowodowane jest to koniecznością dostosowania przez instalację procesów przetwarzania odpadów komunalnych do zmian przepisów ustawy o odpadach powiązanych z przepisami ochrony przeciwpożarowej.

 

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Kolejowej 42 w Gryfowie Śląskim wstrzymuje we wskazanych poniżej okresach przyjęcia odpadów wielkogabarytowych.

Władze Gryfowa Śląskiego uprzejmie informują, że ze względu na okresowe wstrzymanie przez Instalacje Komunalną w Lubaniu (Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1) przyjęć odpadów wielkogabarytowych z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz od osób indywidualnych, spowodowane dostosowaniem przez ww. instalację procesów przetwarzania odpadów komunalnych do zmian przepisów ustawy o odpadach powiązanych z przepisami ochrony przeciwpożarowej, od II kwartału 2021 roku wprowadzone zostają ograniczenia w zakresie przyjmowania przez PSZOK w Gryfowie Śląskim odpadów wielkogabarytowych.

W związku z powyższym w terminie:

  • od 16.11.2021 r. do 29.11.2021 r.

przyjmowanie odpadów wielkogabarytowych przez Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Kolejowej 42 w Gryfowie Śląskim zostanie wstrzymane.

Jednocześnie informujemy, że we wskazanych powyżej terminach ograniczenie w przyjmowaniu odpadów przez PSZOK dotyczy wyłącznie odpadów wielkogabarytowych, pozostałe odpady przyjmowane są przez punkt na dotychczasowych zasadach. Za utrudnienia przepraszamy. – tłumaczą.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here