W wypadku w Holandii zginęła 27-latka z Lwówka Śląskiego

56
20575

Tragedia rozegrała się ok. godziny 4:15 nad ranem w niedzielę, 30 sierpnia 2020 roku na autostradzie A15 w pobliżu Andelst w Holandii.

 

Jak podają holenderskie media na autostradzie A15 w pobliżu Andelst w Gelderland samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do zbiornika wodnego. Autem podróżowało pięcioro Polaków, dwóch mężczyzn i trzy kobiety. Jak udało nam się dowiedziecie, wszyscy to mieszkańcy powiatu lwóweckiego.

Z opisów w holenderskiej prasie wynika, iż pierwszej pomocy rannym udzielili przejeżdżający kierowcy. Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych do szpitala zabrano 27-letnią kobietę w stanie krytycznym oraz dwóch mężczyzn w wieku 27 i 29 lat z obrażeniami nie zagrażającymi życiu. Niestety, kobieta zmarła w szpitalu.

Okoliczności wypadku nie są na chwilę obecną znane. Ich ustaleniem zajmują się policjanci.


Pomóż w sprowadzeniu ciała Magdy z Holandii do kraju

Zrzutka trwa nadal! Pomagamy Jasiowi, który stracił mamę

56 KOMENTARZE

 1. Kiedy umiera matka, na ziemię schodzi anioł, otacza skrzydłami dziecko i daje mu siłę, miłość i nadzieję, że kiedyś się spotkają. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. Inteligencję wynosimy z domu rodz.Jeżeli widać tekst o tragedii to uszanujmy tego!…Po co komu-Kto to?przecież nie przywróci życia nikomu!!!.$wieczka o czymś świadczy,że Rodzina Zmarłej jest w rozpaczy…Nie nam oceniać tę tragedię lecz czoło pochylić i w ciszy, i zadumie pomyślmy o będącej w bólu serca Rodzine.Wyrazy Współczucia

 3. Madzi nikt życia nie zwróci, ale mam nadzieję że ten odważny co postanowił kierować wtedy odpowie za to, i nie będzie zmowy milczenia, bo to paranoja.
  Spoczywaj w spokoju Kochana! 🙁

  • A kto mądry wsiada do auta z tym odwazny??? Przykre to jest ale o 4 15 nie wracała z pracy tylko z imprezki. Ludzie obudźcie się bo większość z was obwinia kierowcę. Jak byli razem to widziała czy byl pjany czy naćpany.

 4. Nie osądzaj a nie będziesz sądzony. Tragedia wielu rodzin. A dla najbliższych niewyobrażalna strataCzy w tym momencie najważniejsze jest kto to był??? Ludzie opamiętajcie się!!!!!

 5. Widzę, że pod artykułem powstała wyrocznia 🙁 Patrząc na poziom niektórych komentarzy mogę tylko stwierdzić, że kręci ich sensacją a wydarzyla się prawdziwa, życiowa tragedia. Ludzie opamietajcie się!!! Uszanujcie rodzinę i najbliższych pogrążonych w żałobie! Pozostawcie swoje tezy i osądy dla siebie! To życia tej dziewczynie nie zwróci! Spójrzcie we własne sumienia i przemysłu własne życie! Spoczywa w pokoju Magdo [`]

  • Czasami ręce opadają… niektórzy robią sobie z tragedii pożywkę -piszą aby tylko napisać… nie ważna treść, nie ważne co czuje rodzina zmarłej…. to jest straszne 🙁

 6. Zygac mi się chce jak czytam te wszystkie komentarze… Nie ma w was za grosz kultury ani szacunku dla tej rodziny… Co by nie bylo nie wasz interes… I nikogo nie macie prawa osądzać… Zajmicie się lepiej swoim życiem bo jak to mówią swojego pod nosem nie widzicie a cudze na odległość… Ci co piszą o ćpaniu sami pewnie siedzą nafurani!!!

 7. Czy to prawda, że podejrzewany o prowadzenie auta, ukrywa się jak szczur? Chce wyczyścić organizm przed testami czy co? Boi się wziąć na klatę odpowiedzialność za śmierć młodej dziewczyny, matki? Jeśli to prawda, że się ukrywa, to jest nikim. Najgorszym typem, który nie zasługuje na nic.

 8. Proszę nie pisać głupot i nie snuc domyslow bo naprawdę nikt z państwa nie ma pojecia co co sie wydarzylo i co przechodzimy a ja nie mogę tego czytać juz. Jak mozna w obliczu tragedii pisac takie rzeczy. Naprawdę nie życzę nikomu przeżyć to, co my przeżywamy teraz, a więc prosze o darowanie sobie pisania glupot.

  • To złego, że jeśli jest to osoba którą znałeś to się o tym dowiesz, wiec osoby wypytując się kto to był z pewnością nie znały tej osoby. Osobiście uważam to za brak wyczucia i empatii oraz nieuszanowanie zarówno zmarłej jak i rodziny pogrążonej w żałobie…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here