Plama oleju na drodze

2
2546

Na odcinku kilkunastu kilometrów ciągnie się plama substancji ropopochodnej rozlanej na drodze. Na miejscu pracują już strażacy i drogowcy.

 

Od Wlenia przez Nielestno aż za Czernicę ciągnie się plama substancji ropopochodnej. Prawdopodobnie to w wyniku braku przyczepności na jezdni w Płoszczynce doszło do wypadku. Tam pracują już jeleniogórscy strażacy.

Natomiast na terenie powiatu lwóweckiego natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zagrożeniu dyżurny powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim do zabezpieczenia drogi i usunięcia ropy z jezdni zadysponował strażaków z OSP we Wleniu i OSP w Pilchowicach a także służbę drogową oraz specjalistyczną firmę zajmującą się usuwaniem z dróg tego typu substancji.

2 KOMENTARZE

  1. Właśnie tamtędy przejeżdżałem. Panowie strażacy wykonują bardzo ciężką i żmudną pracę ręcznie posypują i zamiatają jezdnię na kilkunastu kilometrach. Wielkie podziękowania dla was strażacy.

  2. A może czas zacząć kontrolować stacje diagnostyczne, które dopuszczają do ruchu złomy. Sa to stacje prywatne którym zależy na klientach. Przeglad negatywny to strata klienta. Więc lepiej przymknąć oko …a olej i płyny ciekną się na jezdnię !

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here