Lwówek Śląski. Ekstremalna Droga Krzyżowa

9
1397
grafika Parafia WNMP w Lwówku Śląskim

Droga Krzyżowa to jedno z dwóch najważniejszych nabożeństw podczas Wielkiego Postu. Ma ono przypominać wiernym o męce, jaką musiał przeżyć Jezus w celu odkupienia ludzkości. Składa się z kilkunastu stacji, z których każda upamiętnia inne wydarzenie podczas ostatniej drogi Jezusa.

 

 

Parafia p. w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lwówku Śląskim zaprasza wiernych na „Ekstremalną Drogę Krzyżowa”, która rozpocznie się w sobotę, 25 marca o godzinie 19:00.

Jej trasa planowana jest od kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lwówku Śląskim, przez Rakowice Wielkie, Radłówkę, Berlinek, Płóczki Dolne do kościoła WNMP w Lwówku Śląskim.

grafika Parafia WNMP w Lwówku Śląskim

9 KOMENTARZE

  1. Wspaniałe duchowe doświadczenie i przeżycie. Spory dystans ale warto się poświęcić. Wielkie dzięki dla księży z Wniebowzięcia za ekstremalną drogę krzyżową i w maju za majówki pod krzyżami na terenie parafii, też super nabożeństwa.

  2. Super inicjatywa. Chodzę z księżmi co roku, wspaniałe przeżycie i pogłębienie wiary. Również chodzę o. Franciszkanami coś pięknego. W tym roku ojcowie organizują w piątek 31 marca.

  3. Potwierdzam. Nabożeństwa drogi krzyżowej w terenie i nabożeństwa majowe pod krzyżami to fajna sprawa i okazja do przeżycia duchowego w inny sposób. Pozdrawiam księży z parafii Wniebowzięcia. Czekam na te nabożeństwa

  4. Ludzie wierzacy nie musza sie afiszowac swoja wiara , bo wiara jest w nich . Im wiecej halasu wokol tym mniej Boga w sercu , ale ludzie widza tych wszystkich swietych.

  5. Piękna inicjatywa tych nabożeństw w wykonaniu obydwu parafii. Polecam jeszcze nabożeństwa majowe pod krzyżami również coś innego a pięknego duchowo. Śpiew litanii w plenerze niezwykłe

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here