Wydział komunikacji – rejestracja tylko przez telefon

6
1231

W piątek 21 stycznia, podczas wspólnej konferencji prasowej premiera i ministra zdrowia Mateusz Morawiecki ponownie apelował do samorządowców o przejście na pracę zdalną: „Poleciłem administracji publicznej i zalecam administracji samorządowej jak najszybsze przejście w tryb zdalny, hybrydowy, tam gdzie tylko można. Również apeluję do przedsiębiorców, aby tych kilka najbliższych tygodni przepracowali w trybie zdalnym” – powiedział premier Morawiecki.

 

Do zaleceń dostosowało się już Starostwo Powiatowe, które poinformowało, że w wydziale komunikacji do odwołania wyłączony został system kolejkowy.

„W związku z panującą sytuacją epidemiczną informujemy, że od dnia 24.01.2022 r. Wydział Komunikacji i Dróg Powiatowych będzie przyjmował interesantów tylko po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty.” – informuje na swoich stronach Powiat Lwówecki i podaje numery telefonów:

Rejestracja pojazdów – 75/ 782 28 95
Prawa jazdy – 75/ 782 28 25

Wizyty, które wcześniej zostały umówione przez internet pozostają aktualne.

6 KOMENTARZE

  1. Zajętej numer to standard są trzy stanowiska wizyty na umówiony dzień ,oczywiście jak się tam dodzwonisz.Trzeba stanąć pod oknem rejestracji pojazdów zacząć dzwonić i wtedy widać jak odbierają telefon .

  2. W odróżnieniu od np Bolesławca , gdzie wszystko można załatwić tutaj zawsze arystokracja w urzędzie pracowała , gdzie klient jest zbędnym dodatkiem do wypłaty . Na szczaw to pogonić. Im większa dziura tym urzędnik ważniejszy .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here