Kradł wodę z sieci wodociągowej. Został złapany

12
2373
fot.: SM Mirsk

Dzięki otrzymanemu zgłoszeniu od mieszkańców pracownicy zakładu komunalnego we współpracy ze strażnikami miejskimi ustalili sprawcę kradzieży wody z miejskiej sieci wodociągowej.

 

Całe zdarzenie miało miejsce w Mirsku. To tam dzięki otrzymanej informacji od anonimowej osoby oraz szybkiej reakcji pracowników zakładu komunalnego przy współpracy ze strażą miejską w Mirsku w dniu 17 marca 2022 roku ustalono sprawcę nielegalnego poboru wody z miejskiej sieci wodociągowej oraz zabezpieczono urządzenia wodociągowe przed dalszą kradzieżą wody.

Dyrekcja Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku na portalu społecznościowym składa serdeczne podziękowania anonimowej Osobie, która przyczyniła się do udaremnienia nielegalnego poboru wody z miejskiej sieci wodociągowej.

„Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za przekazaną informację nieznanej Osobie. Taka postawa jest godna naśladowania, gdyż wpłynęła realnie nie tylko na kieszenie wszystkich Odbiorców Gminy Mirsk ale także na ochronę bogactwa naturalnego jakim jest woda. Mamy głęboką nadzieję, że organy ścigania wymierzą adekwatną karę za popełniony czyn przez sprawcę.”.

12 KOMENTARZE

  1. Wywaliliście ceny wody, to ludzie jakoś chcą przetrwać. Jakim prawem za wodę pobieracie pieniądze? Produkujecie wodę? Za dostarczenie wody oczywiście się należy opłata. Woda jest dobrem naturalnym i nikt nie ma prawa pobierać opłat za wodę! Jeszcze trochę to będziemy płacić tym zakłamanym politykom za powietrze! Woda i powietrze to życie. To za życie mamy im płacić?

    • komentarz typu nie znam się ale się wypowiem i widzę że wiedzy brak i ktoś kto nie płaci podatków, za powietrze płacisz to tak zwana opłata klimatyczna, a co do wody to możesz nie płacić i brać wodę ze strumienia. Pamiętaj że opłaty są pobierane za oczyszczanie jej żebyś nie musiał używać wody zanieczyszczonej np czyimiś fekaliami. Podstawowa wiedza ze szkoły ale patrząc po tym co wypisujesz to za daleko nie zaszedłeś, a jeśli nie podoba się płacenie takich a nie innych podatków/rachunków nikt siłą nie trzyma w Polsce, granica niedaleko śmiało jedź do lepszego świata.

  2. Powietrze opodatkowane woda opodatkowana, ryb nie możesz łowić bo zapisz się do PZW, królika nie możesz upolować bo zapisz się do PZŁ, nocować w lesie nie możesz bo zabronione – to żyjemy w wolnym kraju czy nie?.

  3. Placić – to nie, ale po 500+, wyprawki,zapomogi z mops – to jak najbardziej … Bo nam się należy, my prawdziwi Polacy … Dodam,że znam Niemców czy Niderlandczykow, którzy są dumni z tego,że płacą podatki,bo ich kraj się rozwija ..

  4. Jedyne co dostaję to 500+ 30lat płacenia podatków , ale w twoim mniemaniu jestem plebsem. Rozbawiłeś mnie 🙂 nie mów mi o dumnych Holendrach , nie znam większych oszustów podatkowych niż Holendrzy! Dlaczego mamy tylko płacić,a nie wymagać? ZAKŁAMANI Politycy utrzymują się z naszych podatków i mamy prawo ich rozliczać z naszych pieniędzy. Zobacz w lustro , bo ja patrzę i przy goleniu nie zacinam się. Nie będziesz mi mówił że jak mi nie pasi to won z Polski. Polska to jest wasz prywatny folwark.

  5. Do mmmmmmmmmmmm: nie jestem pisiorem, zap…. całe życie i płace podatki na takich jak ty. Dwie lewe ręce i łopata do podpierania łba .
    A w Tzw.holandii to chyba u Tura pracowałeś, oni mają takie zdolności jak Polaczki.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here