Podziękowania dla Pani Bożeny Gubicz

2
953
Na zdjęciach pani Bożena Gubicz wśród uczestników Olimipady Sprawnościowej GRAPA 2019, którą od ponad dwudziestu lat organizowała.

Dwa dni temu Dyrektor DPS w Nielestnie pani Bożena Gubicz przeszła na emeryturę.

 

W związku z tym Zarząd Powiatu składa Pani Bożenie podziękowania za długoletnią, pełną oddania i pasji pracę na rzecz osób niepełnosprawnych. Pani zaangażowanie i przede wszystkich okazywane serce pozwoliło stworzyć „Chłopcom” atmosferę prawdziwego domu, a pracownikom profesjonalne miejsce pracy. Dzięki sprawnemu kierowaniu Domem podopieczni otrzymywali właściwą pomoc tak w rozwiązywaniu podstawowych problemów, jak i w rozwijaniu własnych pasji i zainteresowań, czego i mieszkańcy naszej ziemi mieli możliwość wielokrotnie doświadczać, podczas licznych wydarzeń z Państwa udziałem. Za wniesiony wkład w rozwój Powiatu Lwóweckiego, w imieniu społeczności powiatu najserdeczniej Pani dziękujemy.

Pozostając z wyrazami pamięci życzymy zdrowia, pomyślności i pogody ducha na dalsze lata życia.

Przy okazji życzymy również nowej Dyrektor Pani Justynie Bilińskiej pomyślnej i pełnej wspaniałych momentów przyszłości w nowej pracy.

 

 

-/ Zarząd Powiatu Lwóweckiego /-

Na zdjęciach pani Bożena Gubicz wśród uczestników Olimipady Sprawnościowej GRAPA 2019, którą od ponad dwudziestu lat organizowała.

2 KOMENTARZE

  1. Miałem to szczęście i przyjemność współpracować i przebywać w towarzystwie Pani Dyrektor od 2002 r. Z uznaniem i szacunkiem odnoszę się do tego z jakim sercem , zaangażowaniem , oddaniem oraz troską w rozwiązywanie problemów DPS Nielestno i Jej Chłopców odnosiła się Pani Dyrektor. Dziękując za owocną współpracę życzę samych wspaniałych dni na zasłużonym odpoczynku oraz czasu na realizację własnych marzeń i pasji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here