GKS Gryf Gryfów Śląski ma nowy Zarząd

8
1731
zdjęcie poglądowe fot Lwówecki.info

Po dwóch miesiącach niepewności i obaw o przyszłość znakomicie radzącego sobie klubu sportowego sympatycy i kibice mogą odetchnąć z ulgą.

 

 

W połowie listopada 2022 roku pracujący przez ostatnie dwa lata Zarząd GKS Gryf Gryfów Śląski w składzie: Robert Romanowski – prezes, Marcin Gąsiorowski – wiceprezes ds. organizacyjnych, Piotr Szymaszek – wiceprezes ds. finansowych, Krzysztof Gąsiorowski – sekretarz i Maksymilian Król – członek zarządu, z dniem 30 listopada 2022 roku złożył rezygnację z pełnionych funkcji.

Było to niespełna 2- letnia kadencja. Był to na pewno okres wzlotów i upadków. Pracę rozpoczęliśmy rundą rewanżową w IV Ligi Dolnośląskiej i jak się okazało sezon ten zakończył się spadkiem do ligi okręgowej. Niezrażeni tym faktem, jako cel postawiliśmy sobie powrót do wyższej klasy rozgrywkowej. I jak każdy doskonale wie udało nam się ten cel zrealizować.” – napisali w oświadczeniu działacze, którzy podkreślili, iż młodzież w Gryfie dalej działa na dobrym poziomie, o czym świadczą wyniki poszczególnych grup młodzieżowych.

 

 

Kilka dni później Marcin Gąsiorowski poinformował o rezygnacji z pełnienia obowiązków trenera pierwszej drużyny oraz trenera bramkarzy grup młodzieżowych.

Przed Gryfem stanęło widmo klęski. Chętnych do przejęcia pałeczki i poprowadzenia Gryfa do dalszych zwycięstw nie było. Kolejne zebrania nie przynosiły żadnych rozstrzygnięć. Dopiero ostatniego dnia stycznia 2023 roku udało się wybrać nowy Zarząd GKS Gryf Gryfów Śląski.

Na czele nowych władz klubu stanął dobrze znany wszystkim kibicom i sympatykom klubu Andrzej Badermann. Ponadto w skład Zarządu weszli:

 • Szymon Dołasiński – Wiceprezes ds. finansowych
 • Krzysztof Gajewski – Wiceprezes ds. organizacyjnych
 • Michał Adamski – Sekretarz

Nowemu zarządowi, jak i wszystkim piłkarzom życzymy samych sukcesów!

8 KOMENTARZE

 1. Przydałoby się pozyskanie wspaniałych sponsorów. Nowemu Zarządowi życzenia samych sukcesów,
  radości i satysfakcji z pełnionych funkcji. Dużo zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

 2. Masakra!!!
  Jednak w tym Gryfie nie wyciągają wniosków z przeszłości
  Biorą do zarządu i mianują koordynatorem od młodzieży gościa który trzy lata temu zdemolował im grupy młodzieżowe i zabrał się z zawodnikami do Lubania.
  Halo Gryf……dramat

 3. Do Lokalny obserwator , nie znasz do końca szczegółów odejścia Krzyśka co było tego powodem , a może się zmienił i wszystko chce odrobić, swoje błędy z młodości każdy je popełnia . Życzę sukcesów dla nowego zarzadu

  • Gościu bredzisz, szukano chętnych na prezesurę i działalność w Gryfie. Łatwo pomawiać i to anonimowo, niewdzięczna, pochłaniająca dużo czasu, społeczna praca, na którą nie ma za wielu chętnych. Mam nadzieję że wynegocjowali z Poniźnikiem odpowiednie finansowanie na spokojne funkcjonowanie. Powodzenia dla nowego Zarządu.

 4. Aby do wiosny i znowu będzie imprezowo pod szatnią. Grill, muzyka i alkohol poleje się strumieniami. A rodzina na swoim w kolejnej odsłonie zrobi sobie prywatne podwórko że stadionu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here