Pozycjonowanie stron Katowice – agencja czy freelancer?

0
247
materiał partnera

Każdy przedsiębiorca chciałby, aby jego działalność gospodarcza przyciągała jak największe rzesze klientów. Jednak prowadzenie lokalnej firmy może wiązać się z ogromnym ryzykiem spowodowanym wszechobecną konkurencją. W jaki sposób możemy polepszyć naszą popularność? Wystarczy jedynie zdecydować się na marketing internetowy, głównie pozycjonowania w wyszukiwarkach. W tym artykule postaramy się przedstawić, czyimi usługami warto się zainteresować!

 

Czym tak naprawdę jest pozycjonowanie?

Zanim przedstawimy zalety agencji oraz freelancerów, musimy przede wszystkim wyjaśnić, czym jest pozycjonowanie. Z faktu, że artykuł kierujemy również do osób, które nie są ściśle związane z marketingiem internetowy, chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości, wobec tego pojęcia. Aby dokładnie zobrazować ten proces, musimy wcielić się w osobę wykonującą zakupy w sieci. Jeżeli chcemy znaleźć sklep w danej miejscowości, pierwszą czynnością będzie wpisanie fraz typu „sklep papierniczy Katowice”. Wówczas uzyskamy listę wyników wyszukiwarki internetowej, wśród których te najtrafniejsze będą znajdować się na pierwszej lub też drugiej stronie. To właśnie w tych miejscach powinna znaleźć się Twoja witryna!

Pozycjonowanie stron – mnogość wyboru!

Posiadamy mnogość możliwości, co do wyboru formy pozycjonowania naszych stron. Przede wszystkim możemy zająć się tym samodzielnie, jednak sposób ten nie jest zalecany osobom, które nie posiadają dokładnej wiedzy na temat SEO. Wówczas wyniki naszych działań mogą być niemalże niewidoczne. Osobiście uważamy, że najlepszym pomysłem będzie pomoc specjalisty – tutaj mamy dwie możliwości.

Zalety oraz wady freelancerów

Pierwszą propozycją może być freelancer, czyli specjalista marketingowy, który nie jest związany z żadną firmą. Na pewno jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż agencja, jednak zrealizowanie wszystkich postawionych zadań zajmie o wiele więcej czasu, ponieważ nad naszą witryną będzie pracować zaledwie jedna osoba. Niewątpliwym atutem będzie również bezpośredni kontakt ze specjalistą, który prowadzi na naszej witrynie działania marketingowe. Mamy wówczas dokładny wgląd we wszystkie czynności, przez co na bieżąco możemy zgłaszać swoje poprawki. Zalecamy korzystać z usług freelancera w przypadku, gdy nie zależy nam aż tak mocno na czasie.

zdjęcie poglądowe

Zalety oraz wady agencji

Chcąc stawiać na bezproblemowe oraz szybkie pozycjonowanie lokalne powinniśmy zainteresować się usługami agencji marketingowej. Podstawową wadą oczywiście będzie cena, która jest znacznie wyższa niż w przypadku freelancera. Niewątpliwą zaletą będzie czas realizacji zlecenia, ponieważ nad naszą stroną będzie pracować grono specjalistów, którzy wykonują poszczególne zadania. Część z nich zajmie się przygotowywaniem tekstów, a reszta odpowiednią przebudową naszej strony pod kątem wytycznych SEO. Warto również wspomnieć, że o wiele łatwiej jest znaleźć sprawdzona firmę marketingową, niż samodzielnego specjalistę. W drugim wypadku najlepszym pomysłem będzie polegać na opiniach znajomych, gdyż otrzymamy w tym wypadku zaufaną opinię, która prawdopodobnie będzie zgodna z rzeczywistością.

Dodamy również, że pozycjonowanie stron Katowice może wiązać się z dużą ilością problemów, ze względu na wysoką konkurencję. Tutaj właśnie o wiele bardziej spiszą się agencje marketingowe, które posiadają szeroką wiedzę, na temat stanu rynku w danych miejscowościach.

Postaw na ofertę sprawdzonej agencji!

Jeżeli wizja korzystania z usług freelancera nie jest dla Ciebie wystarczająco satysfakcjonująca, to pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z doskonałą propozycją agencji marketingowej, która cieszy się zaufaniem w całej Polsce. Mowa tutaj o Semcore, czyli firmie, która zrzesza doskonałych specjalistów w dziedzinie SEO/SXO. Współpraca z nimi przede wszystkim wiąże się z Twoją satysfakcją, ale i również znaczącym wzrostem zysków Twojej działalności gospodarczej. Czas najwyższy dołączyć do grona zaufanych przedsiębiorców. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

-/Materiał partnera /-Om

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here