Druhowie z Lubomierza zbierają na specjalistyczny sprzęt

1
713

Na dożynkach gminnych druhowie z OSP KSRG Lubomierz wystawiają punkt gastronomiczny. Cel jest szczytny. Jak tłumaczą: cały dochód zostanie przeznaczony na specjalistyczny sprzęt dla ich jednostki.

 

“Już 18 września w Lubomierzu odbędą się DOŻYNKI GMINNE. Strażacy z OSP Lubomierz zadbają o Wasze bezpieczeństwo i pełne brzuszki”. – tłumaczą strażacy i dodają:

“Wystawiamy nasz punkt gastronomiczny. Jak zobaczycie poniżej przygotowania już trwają. Będzie coś dla dorosłych ale i dla najmłodszych pociech. Cały dochód zostanie przeznaczony na specjalistyczny sprzęt dla naszej jednostki.”.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

1 KOMENTARZ

  1. ZRÓBCIE COŚ Z TYM-PROSZĘ!
    Jadę dziś o godzinie 6,40 drogą Złotoryjską od strony dawnych Płakowic do centrum i około 70 m od mostu kanału Ulgi tuż przed samym zakrętem nie spodziewając się niczego dosłownie z piskiem opon stanąłem na przeciw czarnego Audi którego opony też aż się zadymiły.Kierowca Audi zrobił okropny błąd jadąc od strony mostu ściął pas swego ruchu do maksimum. Ale do sedna sprawy co to spowodowało.Na samym tym zakręcie rośnie drzewo lipa,które obrośnięty ma pień gęstymi gałązkami od samego dołu do konarów. Obrośnięte ma tak gęsto i tak szeroko,że gałązki wychodzą aż około 1/2 metra na jezdnię (sprawdźcie!!!).Wychodzą te gałęzie także tyle samo na łąkę ( w sumie około dwa metry od pnia w każdą stronę) do tego stopnia,że ani ja co jechałem prawidłowo ani ten z Audi,który ściął zakręt,siebie wzajemnie nie widzieliśmy przed tym zakrętem. Jeszcze raz na koniec,zróbcie coś z tym zanim nie stanie się już nieszczęście!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here