Dla zabawy porysowali karoserię samochodu. Szuka ich policja

2
2530
zdjęcia: KPP Bolesławiec

Jeśli rozpoznajesz osoby na zdjęciach skontaktuj się z policją. Mężczyźni są podejrzewani o celowe uszkodzenie powłoki lakierniczej pojazdu, powodując straty o wartości 1000 złotych.

 

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie umyślnego uszkodzenia mienia poprzez przerysowanie powłoki lakierniczej pojazdu, powodując straty o wartości ponad 1000 złotych. Mundurowi zdecydowali się na publikację wizerunków podejrzewanych o ten czyn mężczyzn.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osób widocznych na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – asp. Witold Skrzypczak tel. 47 8733 294, dyżurnym KPP w Bolesławcu tel. 47 87 33 200 i 201 lub na e-mail [email protected] – apeluje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

2 KOMENTARZE

  1. Ręce połamać to mało…..co z tego, że nawet zapłacą za pomalowanie, jak auto będzie już miało nieorginalną powłokę i straci na wartości przy sprzedaży? Głupie dzieciaki i ich pomysły. Powinni ponieść dotkliwą karę.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here