Czarna przegrywa czerwona wygrywa. Policja szuka pokrzywdzonych

2
1187

Policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu będzińskiego podejrzanego o prowadzenie nielegalnej gry hazardowej „Trzy karty”.

 

Mężczyzna został zatrzymany 3 października br. na terenie giełdy towarowej w Jeleniej Górze. Grę prowadził wbrew przepisom ustawy, warunkom koncesji, jak również nie posiadał wymaganego zezwolenia.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają pokrzywdzonych.

34-latek za popełniony czyn odpowie przed sądem. Organizatorzy procederu mogą odpowiadać za przestępstwo oszustwa lub z art. 107. § 1 kodeksu karno-skarbowego, który mówi, że kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.

W związku z prowadzoną sprawą prosimy osoby pokrzywdzone o zgłaszanie się bezpośrednio do Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komedy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 22 lub mailowo na adres: [email protected]. Gwarantujemy anonimowość.

podinspektor Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra

2 KOMENTARZE

  1. No i dlatego hazard przeniósł się do internetu, gdzie nikt nikogo nie napuszcza.

    Powinniśmy też zdelegalizować obstawianie wyników meczy i przede wszystkim lotto. To pierwsze może w mniejszym stopniu bo wymaga jakiejś wiedzy, ale to ostatecznie też jest zwykła ruletka. W lotto macie mniejsze szanse na wygraną niż w nielegalnej grze na maszynach.

  2. Policja gwarantuje anonimowość?
    Dobre sobie,ciekawe jak postawią zarzuty.
    Czy może chcą poznać naiwnych baranów dla beki.
    Facetowi nic nie zrobią ale chociaż na chwilę na giełdzie będzie spokój.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here