Powiat Lwówecki zaprasza do wzięcia udziału w akcji promocyjnej #Szczepimysię!

9
456

Pokonanie pandemii Covid-19 i powrót do normalności są możliwe, gdy przerwiemy łańcuch zakażeń. Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze – wszyscy musimy być SOLIDARNI.

Każdy z nas może zatrzymać pandemię. Przyjęcie szczepionki to nie tylko ochrona nas samych. To także ochrona naszych rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół.

W tę niedzielę (tj. 15 sierpnia 2021 roku) w dniu Święta Matki Bożej Zielnej w Aptece Pod św. Nepomucenem, ul. Kościelna 23 w Lwówku Śląskim (naprzeciwko Kościoła Parafialnego pw. Wniebowzięcia NMP) będzie otwarty Punkt Szczepień Powszechnych. Między godziną 9:00 a 14:00 można przyjąć szczepionkę – do wyboru jednodawkowa Johnson&Johnson bądź Pfizer.

Gorąco apelujemy do naszych mieszkańców, aby skorzystali z bezpłatnego szczepienia i pomogli nam wszystkim wrócić do normalności oraz przyczynić się do zniesienia ograniczeń.
Chrońmy siebie, swoje rodziny i bliskich. Pamiętajmy też, że dzięki szczepieniom ratujemy czyjeś życie.

Jeśli masz jakieś pytania, coś Cię niepokoi w związku z przyjęciem szczepionki – wszelkie informacje otrzymasz w tym dniu w Aptece pod św. Nepomucenem lub dzwoniąc pod całodobowy numer: 989.

-/Powiat Lwówecki/-

9 KOMENTARZE

  1. Jestem zaszczepiony, chodzę w maseczkach w sklepach i pomieszczeniach zamkniętych… ale to co obserwuję co się z ludźmi dzieje…. “woła o pomstę do nieba”… kompletna ignorancja, większość społeczeństw Lwówka wchodzi do sklepów bez maseczek… a sprzedawcy czy właściciele tych sklepów nie reagują na taką sytuację… byłem świadkiem jak młoda Pani zwróciła uwagę Panu który wszedł bez maseczki do sklepu, furia tego jegomościa przekroczyła wszelkie granice, mało brakowało a chyba pobił by tą Panią… A WŁAŚCICIEL sklepu , w tym czasie stał za ladą wraz z małżonką i słowem się nie odezwał… Wstyd mi jest za takich dorobkiewiczów, cieszą się że jest duży ruch w interesie a kompletnie nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa klientów… I to się zdarza już nie jeden raz w tym sklepie, omijajcie ten sklep na rogu ul.Sienkiewicza, zdrowie jest ważniejsze niż zakupy … Szkoda że Policja nie sprawdza przestrzegania tych zasad …

  2. Do lick , pracuję w służbie zdrowia i wiem że masz cholerne szczęście że ta pandemia nie dopadła ciebie ani twoich bliskich, nie życzę nawet najgorszemu wrogowi tego co się dzieje z chorymi w szpitalach. Więc nie zabieraj głosu tam gdzie nie masz zielonego pojęcia o sprawie.

  3. Lekarz wytłumaczysz mi dlaczego jak byłem w ośrodku zdrowia na 3 piętrze zrobić test na covid personel chodził bez maseczek a pani która wykonywała testy nie miała maski? W telewizji pokazywali,że ludzie którzy testują, robią tą straszną robotę w kombinezonach, a u nas jedli pili i się dobrze bawili! I nie zapomnij wspomnieć o ile wzrosły Ci zarobki za covidowców

  4. Wystarczy posłuchać co o szmatach na twarz mówili ci kowidocelebryci na początku tego cyrku. Maski nie chronią, są po to żeby ludzie widzieli,że jest pandemia. Przez polityków noszone są przed kamerami tylko na pokaz, później ściągają. Zgodzisz się podduszać, zgodzisz się na wszystko, oczywiście wszystko dla twojego bezpieczeństwa.

  5. Jestem zadelkarowanym zaszczepionym anty szczepinkowcem na covid19. Wszystkim, którzy przeszli szczepionkę bez problemów gratuluje ale nie każdy ma takie szczęście w Net jest info o tym, że ludzie po szczepionkach na covid19 umrali lub stracili życie. I pytanie kto zapłaci za te błędy ……

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here