Rafał Trzaskowski w Jeleniej Górze

37
2709

Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP w wyborach 2020 w trakcie swojej kampanii na Dolnym Śląsku w niedzielę 14 czerwca odwiedzi Jelenią Górę, Legnicę i Wrocław.

 

W niedzielny poranek w stolicy Karkonoszy z Rafał Trzaskowskim z mieszkańcami spotkał się na Placu Ratuszowym. Takich tłumów przed jeleniogórskim ratuszem nie było już od dawna.

Bardzo się cieszę, że jestem w Jeleniej Górze. zawsze jak się tutaj pojawiam, nie mogę się nadziwić jak piękna jest Jelenia Góra, jak wypiękniała w ciągu ostatnich lat, i to jest zasługa Was wszystkich, I nie damy sobie kochani odebrać tej dumy z tych dokonań ostatnich 30. lat ….. Mamy dość dzielenia nas na lepszych i gorszych, swoich i nieswoich, dość kłamstwa, obłudy i szerzenia nienawiści. Zmiana nie dokona się sama. Dlatego prozę was o jeszcze więcej zaangażowania – apelował do zebranych na Palcu Ratuszowym kandydat na Prezydenta RP

Więcej w relacji wideo


 

37 KOMENTARZE

 1. Facet ktory wraz Gronkiewicz-waltz ma na sumieniu tysiace ludzi wyrzuconych na bruk w Warszawie podczas tzw reprywatyzacji. Zwolennik roznych dewiantow seksualnych i tzw Lgbt , zwolennik sciagniecia tysiecy emigrantow islamskich, jedmak jest idolem w czerwonej cioskowej jeleniej gorze.brr

 2. Nieudaczny słup PO, bez polotu, bez wyrazu, bez pomysłów, z haryzmą Pawlaka(Waldka). Kompetencje i umiejętności idealnie przedstawiają obrazki z operacji specjalnej zaklejania szyby w drzwiach “wdzięcznej” mieszkanki Warszawy. Jaką trzeba być nieudaczną ciapą żeby taką prostą czynność sfuszerować. To jego dewiza: czego się tknie to zepsuje. POgratulować kandydata! Nad Czajką z litości nie będę się pastwił….

   • Nad opieszałością i bezradnością w usuwaniu awarii, którą usunął w końcu rząd PIS…
    Odnośnie “dokonań” jako prezydenta Warszawy słyszałem jeszcze tylko o strefie relaksu na paletach dla meneli i o eksterminacji kóz na wiślanej wysepce. Może coś pominąłem?
    Czy są jeszcze jakieś pytania???

 3. Rafalala skromnie milczał na temat swoich wysiłków we wdrożeniu ideologii LGBT w jak najszerszym zakresie, włącznie z edukacją 4 latków w zakresie nieskrępowanej masturbacji. To prezydent POlski, z programem edukacji uzupełnianym prelekcjami w przedszkolach przez drag queen, w zakresie czerpania radości z nieskrępowanego onanizowania się przez przedszkolaki. Wychowywane przez dwóch tatusiów…

 4. Taki tlum,a marszu ludzi nie wpuscili do muzeum obozu koncentracyjnego. Posluchac nalezy co mowi pan Stanislaw Krajski o Trzaskowskim na youtube. Nie badzcie czrewona dolinka.

 5. A Duda czyja ręka? Do lamusa z nim razem z tą kukłą swoją niemową.Dość szkody dość samowolki.Nagle krzyczeć zaczął gdzie był przez pięć lat?O przepraszam pracował na nocnych zmianach!!!

 6. Czasami wydaje mi się że niektórzy ludzie mają klapki na oczach. Widzą tylko czubek własnego nosa. Ile ludzi żyje na świecie. Każdy człowiek ma prawo decydować o sobie i ma prawo mieć własne zdanie. Ale nikt nie ma prawa zmuszać drugiego człowieka do wyborów niezgodnych z jego wolą sumieniem. I jeden człowieczek ma mówić jak ma wyglądać moje życie.
  Ludzie nie krzywdzie się. Kochajcie się. Mnie przeraża w was ta nienawiść. Niby naród katolicki…ale chyba więcej to wy wyciągnęliście ze starego testamentu ” oko za oko ząb za ząb” niby pracowity, ale nie potrafiący współpracować. Cały czas jakieś podziały. Przez to w Polsce jest tak jak jest.

 7. Precz z demokracją opartą na politykach i partiach politycznych!!!
  Te ostatnie to zorganizowane grupy przestępcze, a absolutnie wszyscy politycy – od lewa do prawa – to [autocenzura], [autocenzura] i [autocenzura] oraz [autocenzura].
  Należy ich wszystkich postawić pod murem, a władzę oddać w ręce bezpartyjnych naukowców, fachowców i ekspertów wybieranych PO PRZEJŚCIU TESTÓW NA INTELIGENCJĘ, WIEDZĘ I MORALNOŚĆ.
  Wszelkie wojny, nędza, głód i niesprawiedliwości społeczne to zasługa polityków i partii politycznych.
  Ale najobrzydliwsza jest ta TRESURA (tak, tak, tresowanie jak psa) patriotyczna na ludziach, stosowana przez polityków, zwłaszcza prawicowych.

  • “Test na moralność”… może sołecki intelektualista z bożej łaski raczy jeszcze wytłumaczyć, czym są i jak wyglądają testy na moralność? Ile punktów należy zdobyć, żeby być wystarczająco moralnym na stanowisko polityka?

  • Ja też to popieram ,dla kandydatów na urząd – 50% powyżej średniej IQ,zaś wyborca powinien mieć co najmniej tą średnią,żeby mieć możliwość wyboru.GENIOKRACJA – tak to się nazywa.I co WY na to?

 8. A gdzie ci wszyscy krzyczący, że na procesji Bożego Ciała we Lwówku ludzie masek nie mieli? Żądaliście interwencji sanepidu, identyfikacji osób ze zdjęć. Hipokryzja! Oglądając zdjęcia powinniście szaty rozdzierać. No tak, bo w Jeleniej na wiecu to przecież demokracja i oświecenie.

 9. Co Wy ludzie macie w głowach. Czepili się LGBT. Przecież lekcje edukacji seksualnej nie zrobią z kogoś geja lub lesbijki. Czy to ważne, kto z kim śpi. Liczy się jakim jest człowiekiem – sąsiadem, pracownikiem. Wierzę w Boga i mam nadzieję, że kiedyś rozliczy nas wszystkich nie z ilości odbytych procesji w Boże Ciało a za nasze postępowanie tu, na ziemi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here