Coraz bliżej końca remontu drogi Lubomierz – Radoniów

8
894
Lubomierz Radoniów droga

Na drodze występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Drogowcy z drugą warstwą asfaltu dojeżdżają do miasta. Kierowcy nie mogą doczekać się już zakończenia prac.

 

 

W czerwcu br. ruszył długo wyczekiwany remont drogi powiatowej 2511D na odcinku Lubomierz – Radoniów. Co warto zaznaczyć, jest to remont, a nie przebudowa. Prace mogły ruszyć dzięki staraniom władz Powiatu Lwóweckiego, które pozyskały dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, wkładowi własnemu z budżetu Powiatu oraz wsparciu finansowemu Gminy Lubomierz.

Drogowcy w chwili obecnej układają drugą warstwę asfaltu. Z pracami dotarli już od Radoniowa do rogatek miasta. Tu występują niewielkie utrudnienia w ruchu. W samym mieście też widać robotników, którzy mocują studzienki i odwodnienie. Prace są mocno zaawansowane, ale do ich końca zostało jeszcze sporo do zrobienia. Od drugiej warstwy asfaltu w mieście, przez utwardzenie poboczy, zjazdy po chodniki w mieście.

Lubomierz Radoniów droga dron

Lubomierz Radoniów drogaLubomierz Radoniów drogaLubomierz Radoniów drogaLubomierz Radoniów drogaLubomierz Radoniów droga

8 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here