Zmiany w Radzie Miejskiej Gminy Lwówek Śląski

6
1297
(fot.: UGiM Lwówek Śl.)

Kolejne niezwykle istotne zmiany w lwóweckiej radzie miejskiej nastąpiły podczas czwartkowej sesji. Radni ponownie wybrali przewodniczącego i zastępców.

 

W czwartek 27 czerwca 2024 roku odbyła się III sesja Rady Miejskiej Gminy Lwówek Śląski. Jednym z ważniejszych punktów obrad było dokonanie wyboru ze składu rady przewodniczącego oraz wiceprzewodniczących.

Przypomnijmy, iż wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczących radni dokonali w tej kadencji podczas I sesji w dniu 7 maja 2024 roku. Wówczas to Przewodniczący Rady został Pan Aleksander Fuławka, a Wiceprzewodniczącymi Pani Magdalena Lewandowska i Pan Tadeusz Koblak.

Jednak kilka dni temu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Burmistrz na swojego zastępcę powołał Pana Fuławkę. Wcześniej ten zrezygnował z pełnienia funkcji radnego.

Dziś decyzją radnych nowym Przewodniczącym, a raczej Przewodniczącą Rady Miejskiej Gminy Lwówek Śląski została Pani Magdalena Lewandowska, a jej zastępcami panowie: Rafał Kościelny i Tadeusz Koblak.

Magdalena Lewandowska Przewodnicząca Rady Miejskiej Gminy Lwówek Śląski (fot.: UGiM Lwówek Śl.)

6 KOMENTARZE

  1. Wszystko ładnie i pięknie naprawdę ale żeby jakieś nowe inicjatywy czy praca we Lwówku była choć jakieś plany. Zmiana jest ale tylko w portfelach u radnych i nowego burmistrza a Lwówek jaki był taki jest a nawet zaczyna się cofać powoli ale oczywiście daje szansę bo jest jeszcze czas

  2. W całym kraju rośnie mocno bezrobocie a Polska cofa się w każdej dziedzinie,Lwówek nie będzie wyjątkiem,nie oczekujcie nic lepszego,trzeba było mądrze myśleć 15 pażdziernika.

    • Ta… . Dzięki poprzednikom mamy niepotykany deficyt budżetowy. Że o milionowych przekrętach dla towarzyszy partyjnych nie wspomnę. 15 października społeczeństwo obudziło sią z zauroczenia!

    • Widać że nowa tzw władza Lwówka to młodzi ludzie i super tylko że drodzy Państwo wstawianie i Życie tylko Facebookiem to nie jest polityka jest duża zbieranina ludzi którym wydaje się że zrobią dla Lwówka niewiadomo co bo dodadzą kilka postów i fotek albo jakiś festyn czy imprezę niestety nie tego oczekujemy do pracy chcemy mieć więc miejsc pracy nie tylko markety i działamy z turystyką. Foto z imprez na bok i do pracy rodacy

      • Tyle, że na takiej pracy trzeba się znać….a jak ładnie napiszą, zrobią zdjęcia z lansu na lokalnej imprezce, to część ludzi łyknie, że działają, a że pieniędzy na to czy na tamto nie ma to nie ich wina tylko poprzedników.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here