Zimowy spacer

5
884

To, co niektórych kierowców przyprawia o ból głowy sprawia wielką frajdę dzieciom. Ulice miast przykryte białą kołdrą wyglądają wyjątkowo uroczo. We Wleniu szczególnie klimatyczny jest rynek miejski, na którym nie świecą się lampy.

 

Opady śniegu, jakie dotarły do nas w dniu wczorajszym sprawiły wiele kłopotów kierowcom. Intensywne opady śniegu powodowały, że drogowcy nie nadążali odśnieżać. Na drogach było bardzo niebezpiecznie, czego przykładem jest liczba kolizji. Tych w ciągu ostatnich godzin nie brakowało.

Jednak to, co niektórych kierowców przyprawia o ból głowy, dzieciom sprawia wielką frajdę. To pierwszy tej zimy weekend, kiedy można było skorzystać z sanek, czy poświęcić czas na lepienie bałwana.

Ulice miast przykryte białą kołdrą wyglądają wyjątkowo uroczo. We Wleniu szczególnie klimatyczny jest rynek miejski, na którym nie świecą się lampy.

Tym, który w poniedziałkowy poranek wybierają się w drogę do pracy przypominamy, iż obowiązuje ostrzeżenie IMGW. „Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.” – czytamy w komunikacie dla mieszkańców powiatu lwóweckiego.

5 KOMENTARZE

  1. Może ktoś jest w stanie odpowiedzieć na jedno pytanie . Po co palą się wszystkie lampy w kierunku do górnego cmentarza w nocy ???? a nie świecą się lampy na mieście , na obwodnicy ? Czy ktoś jest tam normalny?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here