Dachowanie karetki pogotowia. Trzy osoby trafiły do szpitala

0
6331
fot.: Zgorzelec 112/ KP PSP w Zgorzelcu

Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów stwierdzono, że karetką podróżowało dwóch ratowników medycznych oraz osoba transportowana. Wszyscy trafili do szpitala.

 

 

Do dramatycznego wypadku doszło we wtorek, 10 października 2023 roku na drodze pomiędzy Czerwoną Wodą a Węglińcem. Informację o zdarzeniu podał portal Zgorzelec112.

„Dziś o godz. 11:49 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zgorzelcu wpłynęła informacja o dachowaniu karetki na odcinku drogi między Węglińcem a Czerwoną Wodą.” – informują zgorzeleccy dziennikarze.

Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów stwierdzono, że karetką podróżowało dwóch ratowników medycznych oraz osoba transportowana. Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala.

kom. Agnieszka Goguł oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu w rozmowie z Lwówecki.info wskazuje, iż z wstępnych informacji z miejsca zdarzenia wynika, iż poszkodowani nie odnieśmy poważnych obrażeń, niemniej więcej o ich stanie zdrowia będzie można powiedzieć dopiero po badaniach w szpitalu, gdzie zostali przewiezieni.

Droga wojewódzka 296 w chwili obecnej jest zablokowana, policjanci kierują na objazdy.


NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here