Zaparkował tuż przed wejściem do marketu

13
2910
zdjęcie nadesłane przez czytelnika - dziękujemy

Parkowanie niemal w drzwiach marketu w Lwówku Śląskim stało się już nagminne. Niektórzy kierowcy po prostu nie zwracają uwagi na innych klientów.

 

 

 

To nie pierwsza taka sytuacja, o której na prośbę czytelników piszemy. Wytłumaczeń ze strony tak parkujących kierowców jest całe mnóstwo. A to, że samochód jest osoby niepełnosprawnej, a to, że nie było wolnych miejsc w pobliżu, a to, że tylko na chwilę, … Jednak klientom marketu trudno o wyrozumiałość, bo tak zaparkowany pojazd wprost utrudnia im życie, utrudnia wejście i wyjście ze sklepu z wózkiem, czy torbami pełnymi zakupów.

Do kolejnego takiego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Kierujący Passatem tak pomysłowo zaparkował swoje auto przy markecie w Lwówku Śląskim przy ulicy Jaśkiewicza, że klienci patrzyli z niedowierzaniem.

Pomijając już kwestie prawa warto pamiętać, iż nie jesteśmy sami na tym świecie, że są też inni kupujący, w tym osoby niepełnosprawne, którym również jest się ciężko poruszać. Dlatego zwracamy się do wszystkich kierowców z gorącym apelem o trzymanie się pewnych norm, o szacunek dla innych i o nie utrudnianie im życia.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika – dziękujemy

13 KOMENTARZE

  1. Każdy wychodzący klient powinien przypadkiem wózkiem sklepowym rąbnąć w samochód i kierowca by miał nauczkę na przyszłość, że lepiej przejść się kawałek

  2. Od kilku miesięcy na ul.Oswiecimskiej parkuje samochód dwoma kołami na chodniku pozostawiając ok.50- 60 cm przejścia.Zgodnie z przepisami winni być 150 cm. Gdzie policja i Straż miejska?.

  3. Wystarczyłby potrzeba nagłej ewakuacji że sklepu, gdzie byłoby akurat kilkadziesiąt osób… Wiele osób jest niepełnosprawnych, ale skoro taka osoba przechadza się po sklepie, to po parkingu 20 m też może.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here