Zanim ukradł kamerę monitoringu został nagrany. Szuka go policja

3
1713

Młody mężczyzna najwyraźniej chciał zostać gwiazdą, zyskać popularność i być rozpoznawalnym. Ukradł kamerę. Jednak wcześniej ta go nagrała. Policja publikuje wizerunek.

 

23 marca po godzinie 22.00 na monitoringu jednej z bolesławieckich galerii handlowych widoczna jest grupa młodzieży, z której odłączył się chłopak i podbiegł do urządzenia rejestrującego obraz. Następnie nagranie zostało przerwane a kamera o wartości ponad 2 tysięcy złotych skradziona.

Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanym nagraniu, prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – sierż. szt. Dawid Bortniak tel. 47 8733 293, dyżurnym KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 200 i 201 lub na e-mail [email protected]. – apeluje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

3 KOMENTARZE

  1. Kto nigdy niczego nie uktradł albo nie zdemolował za dzieciaka niech pierwszy rzuci kamieniem!
    Tylko kiedyś nie było kamer na każdym rogu i z ludzmi dało się dogadać w jaki sposób odpokutować czyn haniebny.

  2. Gdyby był operator tego monitoringu i obserwował miasto to od razu moża by było gościa zdjąć przez patrol policji a tak szukaj wiatru w polu . Jak miasto stać na monitoring to i powinno być stać na obserwacje 24 H . Dotyczy to też Lwówka . Może nowy Birmistrz znajdzie pieniądze na zatrudnienie 4 osób .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here