Wypadek policyjnego BMW. Kto zawinił?

6
1345
zdjęcie poglądowe

Po tym, jak policja i prokuratura nabrały wody w usta w sieci pojawiają się pierwsze nieoficjalne informacje na temat przyczyn zdarzenia.

 

W sobotnie przedpołudnie 28 maja 2022 roku na drodze krajowej nr 94 niedaleko strefy ekonomicznej w Wykrotach doszło do zderzenia ciężarówki z osobowym BMW, samochodem policyjnej grupy pościgowej Speed. W wyniku tego zdarzenia dwóch policjantów trafiło do szpitala. Kierowcy TIR-a na szczęście nic się no stało.

czytaj: Policjanci z grupy Speed mieli poważny wypadek. Dwóch funkcjonariuszy jest rannych. WIDEO

Od tamtego czasu nie milkną pytania, o to, co się stało? Jak doszło do zdarzenia? Czy policjanci jechali do jakiegoś zdarzenia na sygnałach, czy też nie? Które auto jechało drogą główną, a które podporządkowaną? … Mimo upływu kilku dni nadal nie ma oficjalnych informacji w sprawie okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Bolesławiecka policja odmawia nam udzielenia odpowiedzi na podstawowe pytania i kieruje do prokuratury.

Prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze w rozmowie z portalem Istotne.pl tłumaczy, iż postępowanie prowadzone jest „w sprawie” i dodaje, że z uwagi na prowadzone czynności śledczy nie udzielają informacji.

„Według wstępnych ustaleń policji to 38-letni funkcjonariusz wymusił pierwszeństwo nieoznakowanym radiowozem.” – podał dziś rano portal Bolec.info, który wskazuje, iż wypadek policjantów z bolesławieckiej grupy SPEED prawdopodobnie był winą funkcjonariusza prowadzącego BMW, gdyż to on wyjeżdżał z drogi podporządkowanej.

6 KOMENTARZE

 1. Wymusił pierwszeństwo hmmm..

  Mam nadzieję że nie czychał schowany i widząc sebe w podobnym BMW który jechał 65 na 50 wyrwał z piskiem z podporządkowanej chcąc mu usiąść z rejestratorem na dupie i go ustrzelić bo Jarek krzyczy mało wykroczeń i więcej mandatów sypcie bo kasa w budżecie musi się zgadzać. A tu łup tir z boku przyj…

  Jak tak było to jest takie powiedzenie ,,nadgorliwość gorsza od faszyzmu,, i mam nadzieję że zostanie równie surowo rozliczony jak rozliczał kierowców bo ktoś z PiS wymyślił mandaty nieadekwatne do zarobków .

  To się tyczy też do kierowców szarego Hyundaia który lubi się schować w bocznych dróżkach na wioskach przy dk30 w powiecie Lwóweckim i wyskoczyć bo przekroczył Pan o 12 km/h (jechałem 52/40tce) a pan teraz mam was w d… Sercu i ten cały PiSrzont oby was też takie wymuszanie spotkało.

  • Łapać a na siłę szukać mandatu to jest różnica . Nie mam nic przeciwko tym co złapią że przekroczył o 30 i więcej ale o 10-20 każdemu z nas się zdarzy i tu nadgorliwość wyszlata tir wymierzył kare teraz pora na fiskusa aby ściągnął mandat adekwatny do tych co pisrzont wymyślił.
   Jak poczują uszczerbek finansowy to w przyszłości dwa razy się zastanowią czy oby na pewno kogoś stać na pis mandat

 2. Jakiś de…l ,bo w niecenzurowanych słowach inaczej takiego kogoś nie można nazwać-zrobił sobie przed chwilą rajd z Mirska do Radoniowa.Stare Bmw e60 w przeciwieństwie do młodego kierowcy i siedzącej obok młodej niewiasty lecuało a bie jechało przez Mirsk i Proszówkę.Takiemu to dożywotnio zabrać prawko i tyle.Słoma zamiast mózgu?Dopisro jak kogoś zabije to przyjdzienpo rozum do głowy i z płaczem będzie tłumaczył że nie chciał?Łapać piratów i wykluczać z dróg!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here