Policjanci z grupy Speed mieli poważny wypadek. Dwóch funkcjonariuszy jest rannych. WIDEO

7
3919
fot.: Istotne.pl

Dwóch policjantów z grupy Speed trafiło do szpitala po tym, jak prowadzone przez nich BMW zderzyło się z ciężarówką.

 

W sobotnie przedpołudnie 28 maja 2022 roku na drodze krajowej nr 94 niedaleko strefy ekonomicznej w Wykrotach doszło do zderzenia ciężarówki z osobowym BMW, samochodem policyjnej grupy Speed.

O zdarzeniu poinformował portal Istotne.pl. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze jak do tego doszło. Wiadomo natomiast, iż dwóch w wyniku zdarzenia rannych zostało dwóch podróżujących samochodem policjantów ze specjalnej grupy Speed. Trafili oni do szpitali.

Bolesławiecki portal od jednego z kierowców przejeżdżających obok rozbitych samochodów uzyskał informację, iż sytuacja wyglądała tak, jakby tir wyjeżdżał z dyskontu paliwowego, a osobówka uderzyła w niego.

Policja jest bardzo oszczędna w komentarzach. – W wyniku zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego i nieoznakowanego radiowozu do szpitala trafiło 2 funkcjonariuszy. Kierowcy TIR-a na szczęście nic się no stało. Na miejscu pracują policjanci, żeby szczegółowo wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Jak zawsze w tego typu przypadkach czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Żaden z policjantów nie jest w ciężkim stanie – informuje Istotne.pl Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

7 KOMENTARZE

  1. Do was wszystkich jakie te wasze wpisy są tępe i płytkie jak Wasze wykształcenie i wychowanie tir pewnie wymusił i po sprawie ale tego jeszcze nikt nie wie szkoda że auto speda i 2 funkcjonariuszy nie będzie przez jakiś okres ścigał i zatrzymywało potencjalnych morderców tj nietrzeźwych kierujących i patologię jadącą 150 km w terenie zabudowanym.

    • Komenatrze są jakie są, ale jedno jest w nich lepsze od Twojego. Znajomość rzeczywistości. Jest bardzo wiele przypadków, kiedy to policja, nawet po pijaku powoduje wypadki, ale zazwyczaj uchodzi im płazem bo wzajemnie siebie chronią. Dowody znikają, świadkowie są “zniechęcani”. Przykład z JG. Dwóch pijanych policjantów wypadło z drogi. Sprawa umożona, bo nie ustalono który kierował 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here