Wypadek na DK30 w Krzewiu Wielkim. Ranni motocykliści

9
6040

To kolejne zdarzenie na tym skrzyżowaniu w tym roku i kolejne z udziałem motocyklistów. Z wstępnych informacji wynika, iż ranne są dwie osoby.

 

Kilkanaście minut po godzinie dwunastej w Krzewiu Wielkim, na skrzyżowaniu drogi krajowej Gryfów nr 30 z drogą wojewódzką 361 w kierunku Mirska doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W jego wyniku ranne zostały dwie osoby podróżujące motocyklem. Wymowne są dwa leżące na drodze kaski.

Czy na krajowej trzydziestce w Krzewiu Wielkim powstanie rondo?

Na miejscu pracują dwa zastępy strażaków z OSP KSRG w Gryfowie Śląskim oraz dwa z JRG PSP w Lwówku Śląskim a także dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol policji, która wyjaśnia okoliczności całego zdarzenia. 

Od kilkudziesięciu minut na drodze krajowej występują spore utrudnienia w ruchu.

9 KOMENTARZE

 1. Jechałam autem z mężem z naprzeciwka, gościu wyjechał autem z Lubomierza wprost przed motocykl, który jechał główna droga od Jeleniej Góry! Nie było opcji aby to małżeństwo zdążyło zatrzymać motocykl. Starszy człowiek, prowadzacy autem kompletnie bez wyobraźni!! Kobieta po uderzeniu w auto przeleciała przez nie I gdybyśmy byli z 10 metrów bliżej odbiła by się od naszego auta (jadącego od strony Gryfowa).
  Jak nie widzieliście co się stało to przestańcie pieprzyc bo za bezmyślność starszego dziadka z auta mogli zginąć czyiś rodzice, dziadkowie.
  Pomyślcie ludzie…

 2. RONDO- RONDO!!!
  Ta krzyżówka jest tak samo niewydarzona jak zakręt w Radoniowie.
  Jadąc z Mirska/Świeradowa lub Lubomierza bardzo ciężko jest wjechać na główna- 30 tke. Coraz większy jest ruch na odcinku do Swieradowa a co za tym idzie, będzie jeszcze więcej takich wypadków.
  Rondo to najlepsze rozwiazanie. Tylko takie mądre nie jak w Zgorzelcu!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here