Kolizja z udziałem radiowozu. Policjant ukarany mandatem

12
3252

Na szczęście to tylko delikatna stłuczka. Jak przyznaje policja w radiowozie połamana została tylko ramka od rejestracji. Drugi samochód został lekko przerysowany.

 

Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie, 4 maja przy sklepie sieci Lidl w Lwówku Śląskim. Policjant wyjeżdżając spod marketu, gdzie wcześniej prowadził czynności nie zauważył wyjeżdżającego z prawej strony Forda i uderzył w niego.

Policja tłumaczy, iż do zdarzenia doszło poza drogą publiczną i była to delikatna stłuczka. W radiowozie połamana została tylko ramka od rejestracji. Drugi samochód został lekko przerysowany. W zdarzeniu nikt nie została ranny.

Na miejsce wezwano drugi patrol, który przebadał uczestników zdarzenia na obecność alkoholu we krwi. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierujący Hyundaiem policjant przyznał się do błędu i został ukarany mandatem.

12 KOMENTARZE

  1. A kto za to zapłaci? Milicyjne zakute łby i taka wrzuca wszystko pod dywan taki Pan powinien dostać grzywnę za niszczenie mienia publicznego, tak jak przeciętny obywatel. PRECZ Z KOMUNA!

    • Panie dzbanie, za stłuczkę jest grzywna? Niszczenie mienia publicznego? To był publiczny samochód? Wypełzły robaki jak ciepło poczuły…..ehhhhh….

    • Pier*****j się w łeb. To też ludzie. Poniósł konsekwencje, a od ponoszenia kosztów materialnych są ubezpieczalnie jakbyś nie wiedział tłuku !

    • Oni też mają prawo do przerwy. Poczytaj ustawę o policji. Pewnie nie zrozumiesz za pierwszym razem, więc przeczytaj kolejny raz. Jak nie pomoże, znajdź kogoś, kto Ci przeczyta i przełoży na język zrozumiały dla Ciebie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here