Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku

1
2829

Jak doszło do tragedii w Krzewiu Wielkim, co było jej przyczyną, kto zawinił, czy dramatowi można było zapobiec? Te pytania na razie pozostają bez jasnej odpowiedzi.

 

Dnia 2 sierpnia 2021 roku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 30 w miejscowości Krzewie Wielkie z drogą wojewódzką 361 prowadzącą do Świeradowa- Zdroju doszło do zderzenia jadącego od strony Gryfowa Śląskiego w kierunku Jeleniej Góry motocyklisty z osobówką, która jadąc od strony Jeleniej Góry próbowała skręcić w drogę wojewódzką. W wyniku odniesionych obrażeń zginął 29- letni motocyklista.

Świadkowie zdarzenia wspominali nam, iż widzieli, jak motocyklista jechał z dużą prędkością – nie będąc jednak w stanie doprecyzować, co ich zdaniem oznacza słowo „duża”.
Już po zdarzeniu policja potwierdzała, iż kierująca samochodem osobowym VW Polo 37- letnia mieszkanka powiatu karkonoskiego, w chwili zdarzenia przekroczyła oś jezdni, wjechała na przeciwległy pas ruchu.

Lwówecka prokuratura nadal prowadzi postępowanie przygotowawcze, które jak potwierdza nam Rzecznik Prasowy Prokuratury, Prokurator Tomasz Czułowski na obecnym etapie prowadzone jest w sprawie.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here