Wkrótce kolejny etap budowy mostu. Będzie mała zmiana w organizacji ruchu

3
1430

Błyskawicznie postępują prace przy budowie nowego mostu w ciągu drogi wojewódzkiej 364, ulicy Betleja w Lwówku Śląskim.

 

Chyba każdy, kto śledzi postępy prac przy budowie nowego mostu w ciągu drogi wojewódzkiej 364, ulicy Betleja w Lwówku Śląskim przyzna, iż te postępują bardzo sprawnie. Wykonawca – firma Dromosttor z Mojesza ma czas do października na oddanie obiektu. Jednak z tempa prac można wnioskować, iż most zostanie ukończony znacznie, a to znacznie szybciej.

Jak z pewnością niektórzy z Państwa już zauważyli nowy obiekt mostowy będzie wyższy od poprzedniego. Wyżej znajdować się będzie jezdnia. A to rodzi konieczność zmiany kąta nachylenia podjazdów.

Już wkrótce wykonawca przystąpi do przebudowy jezdni. Ta zostanie podniesiona. Z tego powodu też wkrótce nieznacznej zmianie ulegnie organizacja ruchu – objazdu mostem zastępczym. W chwili obecnej wykonawca kończy budowę nowego odcinka objazdu vis a vis basenu i jak usłyszeliśmy w ciągu najbliższych tygodni ruch samochodów powinien być skierowany właśnie na ten krótszy zjazd. To, kiedy to dokładnie nastąpi w dużej mierze uzależnione jest od sprawności wydawania przez urzędników pozwoleń. Jak już te dotrą do Lwówka Śląskiego to wykonawca będzie mógł zmienić organizację ruchu i przystąpić do przebudowy drogi.

3 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekaw czy w końcu chodnik zrobią koło basenu wstyd basen jest od kilku lat a chodnika jak nie było tak nie ma wstyd!!.Tym bardziej że tam w czasie letnim jest pełno ludzi ale i nie tylko latem.

  2. Tak, to prawda. Bardzo dobrze że dano szansę rodzimej firmie na wykazanie się . Szefowie firmy, zawsze byli bardzo solidni i uczciwi /to rodzinne/.Ten most na pewno będzie dumą firmy i pozostanie historyczną pamiątką na bardzo wiele lat. Pozdrowienie dla Panów Chapi…..ch

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here