Coraz trudniejsze warunki na drogach w regionie! WIDEO

9
2625

Samochody ciężarowe mają problemy z wjechaniem pod wzniesienia. W niektórych miejscach, jak np. na drodze Lwówek Śląski – Gryfów Śląski tworzą się korki.

 

Warunki na drogach robią się coraz trudniejsze. Padający śnieg i ujemne temperatury sprawiają, iż drogi są śliskie. Miejscami, jak na przykład na drodze wojewódzkiej 364 z Lwówka Śląskiego do Gryfowa Śląskiego, na wzniesieniu, na wysokości Rząsin ciężarówki mają problem z podjechaniem. Tworzą się korki. Widać to na nagraniu, które o godzinie 15:29 nagrał jedne z naszych czytelników.

Wideo nadesłane przez czytelnika – dziękujemy.

Trudne warunki są także na drogach lokalnych, co można zauważyć na przesłanych przez czytelnika zdjęciach z drogi w Płóczkach Górnych.

Na najbliższe godziny synoptycy zapowiadają intensywne opady śniegu. To raczej nie poprawi sytuacji na drogach. “Prognozowane są opady śniegu powodujące miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm.” – informuje Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Jeżeli w Twojej okolicy na drogach występują trudne warunki poinformuj nas o tym. Przekazane informacje, zdjęcia pomogą innym kierowcom na drodze. Nasz numer to: 887-606-206

9 KOMENTARZE

  1. Ta firma,osoba która wygrała przetarg na odśnieżanie powina dodatkowo mieć zamontowany chip (czip), jeżeli tego nie wprowadzą to będą kręcić lody jak chcą, wraz z pracodawcą , nie ich pieniądze ,łatwo przyszły łatwo pójdą .

    • Jeszcze raz,nie ich pieniądze i robią co chcą ,gdyby ta,te drogi były ich własnością, prywatne kontrola była by zrobiona od a do z . Niektórym włodarzom ta opcja pasuje wilk syty i owca syta.

  2. Porażka na drogach. Zamiast piaskarki puścić to tory robią albo chodniki zimą kładą w mieście. Deka piasku, maszyna przejedzie i tylko wąski tunel zostawia zamiast całą drogę odśnieżyć i ani się minąć na wiejskiej drodze bo zjechać nie wiesz gdzie możesz i szklanka na drodze. Porażka. W tym roku śnieg ich też pewnie zaskoczył bo kto by się śniegu w grudniu spodziewał.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here