Wiadomo już kto okradł kościół w Lwówku Śląskim

18
5007

Lwóweckim policjantom bardzo szybko udało się namierzyć osoby, które weszły do kościoła Franciszkanów w Lwówku Śląskim i skradły sprzęt elektroniczny.

 

Do kradzieży doszło kilka dni temu. Złodzieje weszli do kościoła Franciszkanów w Lwówku Śląskim skąd skradli sprzęt wykorzystywany do trakcji mszy świętych: kamerę, komputer oraz kartę dźwiękową.

O dokonanie kradzieży podejrzane są dwie osoby. Zatrzymana już została kobieta, natomiast zatrzymanie jej towarzysza to tylko kwestia czasu.

Została zatrzymana jedna osoba- 27- letnia kobieta z Lwówka Śląskiego. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania współsprawcy i odzyskania skradzionego mienia” – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz z oficer prasowa lwóweckiej policji, która dodaje, iż kobieta przyznała się do popełniania zarzucanego jej czynu.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – art. 278 kk.

18 KOMENTARZE

  • Pokaż no, gdzie padło kłamstwo – pierwsze zdanie to pytanie. Bo artykuł o szopce i komentarze pod nim przeczytać może każdy :))) A ty gdzie spędziłaś święta? Mam nadzieję, że odchodząc od Kościoła nie obchodziłaś jego złych zabobonnych tradycji? To dopiero byłoby ZAKŁAMANIE.

   • Badum, nie dyskutuj z marginesem spolecznym z czarnego marszu jakim jest uzytkownik “mieszkanka” – ona i tak nie zrozumie co do niej piszesz.

    I na 100% byla Wigilia w jej domu

    • Święta katolickiego nic dzisiaj nie znaczą. Z konieczności obchodzą je buddyści, protestanci, prawosławni, ateiści, taoiści, synkretyści i maoiści … To nic nie znaczy, na pewno nie jest dowodem żadnej wiary lecz sposobem zagospodarowania czasu i formą jego spędzenia.

  • Odezwał się następny zatroskany o “wulgarną dzicz” , która przetoczyła się przez Polskę i Lwówek. Niestety, niektórzy napatrzyli się i postanowili zrobić to co owa “dzicz” miała na ustach.

 1. Złodziejka: ochrzczona, po pierwszej komunii – łykała najświętszy wafelek wielokrotnie i przy rożnych okazjach, zaliczyła katechezę z bierzmowaniem … A zapomniała o przykazaniu…?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here