Zatrzymany poszukiwany i z narkotykami

1
212

Funkcjonariusze z wydziału prewencji zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Będzie także odpowiadał za posiadanie nielegalnych substancji. W jego odzieży policjanci ujawnili i zabezpieczyli metamfetaminę. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe miesiące a za posiadanie środków odurzających grozić mu może kara więzienia nawet do 3 lat.

 

25-latek został zatrzymany około godziny 3 w nocy w Złotoryi. Podczas legitymowania mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Wynik sprawdzenia w policyjnych systemach dał odpowiedź skąd taka reakcja. Mieszkaniec powiatu lwóweckiego był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Miało to związek z przestępczością przeciwko rodzinie i opiece. Nie był to koniec jego problemów. Podczas sprawdzenia odzieży funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli nielegalną substancję. Badanie narkotestem wskazało, że była to metamfetamina.

 

Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższych 6 miesięcy. Z kolei za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

st. sierż. Dominika Kwakszys, KPP w Złotoryi

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here