W środę kolejny protest w Lwówku Śląskim

37
1990

,,Europa w Polsce, Polska w Europie” pod takim hasłem „Lwówecka młodzież” organizuje kolejny protest. Młodzi ludzie zapraszają do udziału w nim wszystkich, którzy nie zgadzają się z obecnie panującą sytuacją w kraju.

 

Lwówecka młodzież serdecznie zaprasza na wydarzenie ,,Europa w Polsce, Polska w Europie” wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na wyprowadzanie Polski z Unii Europejskiej poprzez wyrok na wpół legalnego Trybunału Konstytucyjnego, oraz na obecne rządy w Naszym kraju.

My, „gorszy sort” upominamy się o europejskie standardy w Rzeczypospolitej. Pamiętajmy, że walczymy o wszystkie prawa, których obecnie nie mamy – wolne sądy, wolne media publiczne, lepszą edukację (w tym edukację seksualną), większe zarobki, dostęp do antykoncepcji etc. Walczymy po prostu o uśmiechniętą i europejską Polskę, w której nikt nikogo nie będzie nazywał gorszym sortem i kanalią” – piszą w wydarzeniu na portalu społecznościowym organizatorzy lwóweckiego protestu.

Protest ma się rozpocząć o godzinie 17:00 w środę, 18 listopada 2020 roku na lwóweckim rynku, skąd jego uczestnicy przemaszerują ulicami miasta. Więcej szczegółów już wkrótce.


Blamaż organizatorów protestu w Lwówku Śląskim

37 KOMENTARZE

  • Podczas wojen dzieci nawet 8 letnie walczyły , wiec 15to latek też ma prawo do protestu . Pis zakazał edukacji , zabronił się leczyć i po prostu żyć. Ta młodzież też ma głos .

   • Dziękuj Bogu że nie mamy wojny, a jak jej szukasz to może do Syrii a dzieci i młodzież niech wezmą się za lekcje i naukę jak tak chcą rządzić w Polsce, bo wykształconych ludzi zawsze potrzeba. A żeby protestować to trzeba mieć ukończone 18 lat i mieć czynne prawo wyborcze. Pozdrawiam.

 1. Mam już swoje lata i serce się raduje jak widzę, że młodzież nie siedzi tylko jak zombie przed komputerami a patrzy w przyszłość, ma własne poglądy i ma odwagę ich bronić. To do was wkrótce będzie należał ten kraj więc nie przejmujcie się utyskiwaniem zgredów brońcie tego, w co wierzycie.

  • My nie atakowaliśmy nikogo, nie rzucaliśmy racami w mieszkania, nie podpaliliśmy mieszkania.. Wiec dlaczego mają nas traktować jak ichXD. Zasłuzylibyśmy sobie na to w momencie gdybyśmy zachowywali sie jak oni.

  • Art 31 punkt 3 rozdział II Konstytucji RP ,,Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.” Tylko w ustawie, nie w rozporządzeniu. Ustawy o tym nie ma.

 2. Lepsza edukacja seksualna,dostęp do antykoncepcji,chyba już dla dzieci ?aborcja na żądanie.Same słuszne hasła młodzieży i dzieci -przyszłości narodu,propagowanie rewolucji obyczajowej i seksualnej.A do pracy sprowadzi się uchodźców,niech robią na wyzwolonych Europejczyków. Bardzo przyszłościowe.

 3. Nie słyszałem o ograniczeniach dla mediów. Na wyższe zarobki trzeba sobie zapracować, a ten akurat rząd mocno wypróbował najniższe zarobki. Tak trzeba lepszej edukacji ,bo nie umiecie ojczystej historii i języka, a najlepiej wam wychodzą przekleństwa. Byle by zadyma to się liczy.

 4. zwierzeta i dzieci glosu nie maja. beda mieli 18 lat bede mieli prawo glosu. a dyrektorzy szkol zapraszam na marsz spisywal nieletnich i obnizac zachowanie za reprezentowanie szkoly.

   • Tam (w powstaniu styczniowym) naprawdę strzelali, też z armat, siekli szablami, a po powstaniu trzeba się było liczyć z zsyłką na Sybir i utratą majątku. W tamtych czasach małe dzieci pracowały w fabrykach u kopalniach. Twoje porównanie jest więcej niż nadużyciem. Jest świństwem.

 5. Mam nadzieje, ze policja w koncu zareaguje.jest pandemia,pozniej ta gownazeria poprzenosi te chorobstwo do domu,i dziadkowie i rodzice zakazeni i kto za nich splaci kredyty? Przecztac wnikliwie konstytucje,poczytac historie i moze odrobine zrozumiecie co jest grane! Policja do roboty

   • Może jeszcze nie czubek ale nieszczęśliwy człowiek! Brawo młodzież,nie dajcie się starym zgredom chowającym sie za patriotyzmem podobnie jak Kaczyński za tysiącami policjantów a w sejmie za plutonem straży.Taki sam bohater jak w stanie wojennym pod mamusi spódnicą! To wy młodzież będziecie za chwilę utrzymywać tych starych zgredów a oni chcą wam dać ściągę jak ich macie utrzymywać.Nie przejmujcie się także postami tu miejscowymi starych zgredów.Dla jasności mam 72 lata.

 6. Ło Matko Bosko!!!. Neomarksiści nie odpuszczają robiąc polskiej młodzieży wodę z mózgu. Po niewypałach typu …,,Totalna opozycja”…,,Strajk Klimatyczny”,…,,Strajk Kobiet”…teraz czas na …,,Europa w Polsce, Polska w Europie”….

 7. Sami się nazywają gorszym sortem i “walczą” o Polskę cyt. “w której nikt nikogo nie będzie nazywał gorszym sortem i kanalią”. Mniemam więc, że planowany jest pochód gorszego sortu i kanalii ?

 8. Jestem bardzo dumna z młodzieży lwóweckiej, która wie, że walczy o swoją przyszłość, bo pokolenie ich rodziców i dziadków zostawia im ten kraj w opłakanym stanie. Może dlatego tutaj takie rozgoryczenie przebija z większości komentarzy ?

  • “Jak sobie wygracie wybory, będziecie sobie rządzić”. … a teraz morda w kubeł……
   To dosłowny cytat. Czyj ?
   Paul Joseph Goebbels – niemiecki polityk, minister propagandy w rządzie Adolfa Hitlera, członek ścisłego kierownictwa partii narodowosocjalistycznej, w ostatnich dniach życia kanclerz Rzeszy, zbrodniarz wojenny.
   Dokładnie te słowa wygłaszał bojówkarze Adolfa Hitlera w 1934 r.
   Współczuję nam – młodzieży polskiej, której zwolennicy ,,zjednoczonej prawicy”, szykują już tylko ciężką przyszłość.
   Mamy 2020 rok i zasługujemy na lepszą rzeczywistość i lepszą Polskę.

 9. Młodzi ludzie ocknijcie się, macie wszystko podane na przysłowiowej TACY – nie macie zielonego pojęcia jak żyło się w dawnej Polsce, jak wasi Dziadkowie, Rodzice harowali za grosze żeby Was wychować na porządnych ludzi …. wstyd mi jest za Was jak widzę pogardę do wszystkich i wulgaryzm w Waszym wykonani. Dobrze ktoś napisał … weźcie się do porządnej nauki i pracy, bo z taką młodzieżą będzie totalna katastrofa kiedy nasze pokolenie odejdzie na emeryturę… A mamy tak piękną POLSKĘ i piękny język … Nauczyciel Was wszystkich pozdrawia .

  • Trzy fakty:
   1) fakt pierwszy: 2020 r. dług publiczny Polski wynosi 1,5 biliona zł.
   2) fakt drugi: ,, trzeba będzie jednego pokolenia, żeby ten dług spłacić” – cytat wicepremiera Gowina tzw. ,,zjednoczonej prawicy”
   3) trzeci fakt ,,A mamy tak piękną POLSKĘ i piękny język”
   – OK ! ale to już nie pomoże naszym dzieciom.
   Nauczyciel Was wszystkich pozdrawia .

 10. Młodzi ludzie się właśnie ocknęli, wiedzą że nic na tacy nie jest dane na wieczność.
  Unia Europejska i członkostwo w niej Polski wyciągnęła z biedy wiele polskich rodzin. Dobrze że młodzi strajkują o swoją przyszłość i nie pozwala staruchom uczepionych sutanny kleryka wyprowadzić nasz kraj z Unii. My rozumniejsi „Dziadkowie”,staliśmy w kolejkach za paszportami w Komendzie Powiatowej w Lwówku Śląskim, spaliśmy w maluchach by zarobić na godniejsze życie. Dziś można mieszkać np. w Gerlitz i tam pracować a paszport nie jest wymagany. Można swobodnie podróżować ( oczywiście pandemia robi obecnie swoje). Walczcie Młodzi o Swoje i nie słuchajcie starych, zgranych nieudaczników, którym się w życiu nie udało a zazdroszczą Wam bo jesteście Młodzi i przed wami świat stoi otworem. Niech żyje Unia Europejska !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here