Trzy oferty na zarządzanie cmentarzami w gminie Lubomierz

4
1418
Lubomierz cmentarz komunalny

Poznaliśmy oferentów, którzy przystąpili do przetargu na zarządzanie i bieżące utrzymanie cmentarzy komunalnych w Lubomierzu i Olesznej Podgórskiej.

 

 

Dwa tygodnie temu Burmistrz Lubomierza, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ogłosił przetarg na zarządzanie i bieżące utrzymanie cmentarzy komunalnych w Lubomierzu i Olesznej Podgórskiej.

 

Lubomirski cmentarz jeszcze do niedawna był parafialny, ale Gmina przejęła go i przystępuje do rozbudowy. Gmina odkupiła już przyległą do cmentarza działkę i to o tą działkę zostanie rozbudowany. Na chwilę obecną nekropolia jest jeszcze pod zarządem władz Gminy, ale to też ma się zmienić. Temu miał służyć przetarg. W tym Burmistrz Lubomierza wskazał szereg obowiązków, jakie będą należały do przyszłego zarządcy.

 

 

Zainteresowani mieli czas do wczoraj na składanie ofert. Tych do lubomierskiego urzędu wpłynęło łącznie trzy:

 

  • ART.-MAR-BUD Artur Martyniak – cena oferty brutto za miesiąc wykonywania usługi – 9.450,00 zł
  • Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych „ IZERY” Sp. z o.o. – cena oferty brutto za miesiąc wykonywania usługi –  8.600,00 zł
  • OGRODY MAJER Marcjan Majer – cena oferty brutto za miesiąc wykonywania usługi – 13.984,00 zł

 

Teraz złożone oferty zostaną przeanalizowane pod kątem formalnym. Wyniki postępowania poznamy zapewne za kilka dni.

4 KOMENTARZE

  1. Ta najniższa oferta ile dni,miesięcy się utrzyma? najważniejsze że wygrana, później cheja bazyleja ceny w górę, niestety tak to robią a co najgorsze że włodarz i radni tego nie widzą i nie biorą pod uwagę.

  2. jak mają brać pod uwagę, skoro wszyscy lądują w radzie nadzorczej i czerpia pozniej z tego zyski? To takie proste… wystarczy wyklikac sobie skład rady nadzorczej zuok izery!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here