Balon wewnątrzżoładkowy

Terminarz rozgrywek ligi: Jelenia Góra – A klasa

0

Znamy skład grupy jeleniogórskiej A klasy. Dzięki uprzejmości OZPN Jelenia Góra udostępniamy także terminarz rozgrywek.

 

Terminarz rozgrywek ligi:

JELENIA GÓRA: KLASA A GRUPA 1

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

1 ORZEŁ WOJCIESZÓW – KWARC PISARZOWICE 2019-08-25 11:00
2 VICTORIA JELENIA GÓRA – CZARNI STRZYŻOWIEC 2019-08-25 11:00
3 KS MACIEJOWA – HALNIAK MIŁKÓW 2019-08-25 11:00
4 WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – CZARNI PRZEDWOJÓW 2019-08-25 11:00
5 PUB-GOL JELENIA GÓRA – ORZEŁ MYSŁAKOWICE 2019-08-25 11:00
6 KS ŁOMNICA – BUDOWLANI WOJCIESZÓW 2019-08-25 11:00
7 OLIMPIA KOWARY – PIAST BOLKÓW 2019-08-25 11:00

 

Kolejka 2 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

8 KWARC PISARZOWICE – PIAST BOLKÓW 2019-09-01 11:00
9 BUDOWLANI WOJCIESZÓW – OLIMPIA KOWARY 2019-09-01 11:00
10 ORZEŁ MYSŁAKOWICE – KS ŁOMNICA 2019-09-01 11:00
11 CZARNI PRZEDWOJÓW – PUB-GOL JELENIA GÓRA 2019-09-01 11:00
12 HALNIAK MIŁKÓW – WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-09-01 11:00
13 CZARNI STRZYŻOWIEC – KS MACIEJOWA 2019-09-01 11:00
14 ORZEŁ WOJCIESZÓW – VICTORIA JELENIA GÓRA 2019-09-01 11:00

 

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

15 VICTORIA JELENIA GÓRA – KWARC PISARZOWICE 2019-09-08 11:00
16 KS MACIEJOWA – ORZEŁ WOJCIESZÓW 2019-09-08 11:00
17 WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – CZARNI STRZYŻOWIEC 2019-09-08 11:00
18 PUB-GOL JELENIA GÓRA – HALNIAK MIŁKÓW 2019-09-08 11:00
19 KS ŁOMNICA – CZARNI PRZEDWOJÓW 2019-09-08 11:00
20 OLIMPIA KOWARY – ORZEŁ MYSŁAKOWICE 2019-09-08 11:00
21 PIAST BOLKÓW – BUDOWLANI WOJCIESZÓW 2019-09-08 11:00

 

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

22 KWARC PISARZOWICE – BUDOWLANI WOJCIESZÓW 2019-09-15 11:00
23 ORZEŁ MYSŁAKOWICE – PIAST BOLKÓW 2019-09-15 11:00
24 CZARNI PRZEDWOJÓW – OLIMPIA KOWARY 2019-09-15 11:00
25 HALNIAK MIŁKÓW – KS ŁOMNICA 2019-09-15 11:00
26 CZARNI STRZYŻOWIEC – PUB-GOL JELENIA GÓRA 2019-09-15 11:00
27 ORZEŁ WOJCIESZÓW – WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-09-15 11:00
28 VICTORIA JELENIA GÓRA – KS MACIEJOWA 2019-09-15 11:00

 

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

29 KS MACIEJOWA – KWARC PISARZOWICE 2019-09-22 11:00
30 WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – VICTORIA JELENIA GÓRA 2019-09-22 11:00
31 PUB-GOL JELENIA GÓRA – ORZEŁ WOJCIESZÓW 2019-09-22 11:00
32 KS ŁOMNICA – CZARNI STRZYŻOWIEC 2019-09-22 11:00
33 OLIMPIA KOWARY – HALNIAK MIŁKÓW 2019-09-22 11:00
34 PIAST BOLKÓW – CZARNI PRZEDWOJÓW 2019-09-22 11:00
35 BUDOWLANI WOJCIESZÓW – ORZEŁ MYSŁAKOWICE 2019-09-22 11:00

 

Kolejka 6 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

36 KWARC PISARZOWICE – ORZEŁ MYSŁAKOWICE 2019-09-29 11:00
37 CZARNI PRZEDWOJÓW – BUDOWLANI WOJCIESZÓW 2019-09-29 11:00
38 HALNIAK MIŁKÓW – PIAST BOLKÓW 2019-09-29 11:00
39 CZARNI STRZYŻOWIEC – OLIMPIA KOWARY 2019-09-29 11:00
40 ORZEŁ WOJCIESZÓW – KS ŁOMNICA 2019-09-29 11:00
41 VICTORIA JELENIA GÓRA – PUB-GOL JELENIA GÓRA 2019-09-29 11:00
42 KS MACIEJOWA – WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-09-29 11:00

 

Kolejka 7 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

43 WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – KWARC PISARZOWICE 2019-10-06 11:00
44 PUB-GOL JELENIA GÓRA – KS MACIEJOWA 2019-10-06 11:00
45 KS ŁOMNICA – VICTORIA JELENIA GÓRA 2019-10-06 11:00
46 OLIMPIA KOWARY – ORZEŁ WOJCIESZÓW 2019-10-06 11:00
47 PIAST BOLKÓW – CZARNI STRZYŻOWIEC 2019-10-06 11:00
48 BUDOWLANI WOJCIESZÓW – HALNIAK MIŁKÓW 2019-10-06 11:00
49 ORZEŁ MYSŁAKOWICE – CZARNI PRZEDWOJÓW 2019-10-06 11:00

 

Kolejka 8 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

50 KWARC PISARZOWICE – CZARNI PRZEDWOJÓW 2019-10-13 11:00
51 HALNIAK MIŁKÓW – ORZEŁ MYSŁAKOWICE 2019-10-13 11:00
52 CZARNI STRZYŻOWIEC – BUDOWLANI WOJCIESZÓW 2019-10-13 11:00
53 ORZEŁ WOJCIESZÓW – PIAST BOLKÓW 2019-10-13 11:00
54 VICTORIA JELENIA GÓRA – OLIMPIA KOWARY 2019-10-13 11:00
55 KS MACIEJOWA – KS ŁOMNICA 2019-10-13 11:00
56 WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – PUB-GOL JELENIA GÓRA 2019-10-13 11:00

 

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

57 PUB-GOL JELENIA GÓRA – KWARC PISARZOWICE 2019-10-20 11:00
58 KS ŁOMNICA – WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-10-20 11:00
59 OLIMPIA KOWARY – KS MACIEJOWA 2019-10-20 11:00
60 PIAST BOLKÓW – VICTORIA JELENIA GÓRA 2019-10-20 11:00
61 BUDOWLANI WOJCIESZÓW – ORZEŁ WOJCIESZÓW 2019-10-20 11:00
62 ORZEŁ MYSŁAKOWICE – CZARNI STRZYŻOWIEC 2019-10-20 11:00
63 CZARNI PRZEDWOJÓW – HALNIAK MIŁKÓW 2019-10-20 11:00

 

Kolejka 10 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

64 KWARC PISARZOWICE – HALNIAK MIŁKÓW 2019-10-27 11:00
65 CZARNI STRZYŻOWIEC – CZARNI PRZEDWOJÓW 2019-10-27 11:00
66 ORZEŁ WOJCIESZÓW – ORZEŁ MYSŁAKOWICE 2019-10-27 11:00
67 VICTORIA JELENIA GÓRA – BUDOWLANI WOJCIESZÓW 2019-10-27 11:00
68 KS MACIEJOWA – PIAST BOLKÓW 2019-10-27 11:00
69 WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – OLIMPIA KOWARY 2019-10-27 11:00
70 PUB-GOL JELENIA GÓRA – KS ŁOMNICA 2019-10-27 11:00

 

Kolejka 11 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

71 KS ŁOMNICA – KWARC PISARZOWICE 2019-11-03 11:00
72 OLIMPIA KOWARY – PUB-GOL JELENIA GÓRA 2019-11-03 11:00
73 PIAST BOLKÓW – WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-11-03 11:00
74 BUDOWLANI WOJCIESZÓW – KS MACIEJOWA 2019-11-03 11:00
75 ORZEŁ MYSŁAKOWICE – VICTORIA JELENIA GÓRA 2019-11-03 11:00
76 CZARNI PRZEDWOJÓW – ORZEŁ WOJCIESZÓW 2019-11-03 11:00
77 HALNIAK MIŁKÓW – CZARNI STRZYŻOWIEC 2019-11-03 11:00

 

Kolejka 12 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

78 KWARC PISARZOWICE – CZARNI STRZYŻOWIEC 2019-11-10 11:00
79 ORZEŁ WOJCIESZÓW – HALNIAK MIŁKÓW 2019-11-10 11:00
80 VICTORIA JELENIA GÓRA – CZARNI PRZEDWOJÓW 2019-11-10 11:00
81 KS MACIEJOWA – ORZEŁ MYSŁAKOWICE 2019-11-10 11:00
82 WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – BUDOWLANI WOJCIESZÓW 2019-11-10 11:00
83 PUB-GOL JELENIA GÓRA – PIAST BOLKÓW 2019-11-10 11:00
84 KS ŁOMNICA – OLIMPIA KOWARY 2019-11-10 11:00

 

Kolejka 13 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

85 OLIMPIA KOWARY – KWARC PISARZOWICE 2019-11-17 11:00
86 PIAST BOLKÓW – KS ŁOMNICA 2019-11-17 11:00
87 BUDOWLANI WOJCIESZÓW – PUB-GOL JELENIA GÓRA 2019-11-17 11:00
88 ORZEŁ MYSŁAKOWICE – WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-11-17 11:00
89 CZARNI PRZEDWOJÓW – KS MACIEJOWA 2019-11-17 11:00
90 HALNIAK MIŁKÓW – VICTORIA JELENIA GÓRA 2019-11-17 11:00
91 CZARNI STRZYŻOWIEC – ORZEŁ WOJCIESZÓW 2019-11-17 11:00

 

Terminarz rozgrywek ligi:

JELENIA GÓRA: KLASA A GRUPA 2

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

1 KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – KWISA MROCZKOWICE 2019-08-25 15:00
2 LECH RĘCZYN – OLSZA OLSZYNA 2019-08-25 15:00
3 GRANICA BOGATYNIA – WKS ŻARKI ŚREDNIE 2019-08-25 15:00
4 COSMOS RADZIMÓW – LZS KOŚCIELNIK 2019-08-25 15:00
5 ISKRA ŁAGÓW – SKALNIK RĘBISZÓW 2019-08-25 15:00
6 PIAST ZAWIDÓW – CHMIELANKA CHMIELEŃ 2019-08-25 15:00
7 KS BŁĘKITNI STUDNISKA – GRANICA MIŁOSZÓW 2019-08-25 15:00

 

Kolejka 2 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

8 KWISA MROCZKOWICE – GRANICA MIŁOSZÓW 2019-09-01 15:00
9 CHMIELANKA CHMIELEŃ – KS BŁĘKITNI STUDNISKA 2019-09-01 15:00
10 SKALNIK RĘBISZÓW – PIAST ZAWIDÓW 2019-09-01 15:00
11 LZS KOŚCIELNIK – ISKRA ŁAGÓW 2019-09-01 15:00
12 WKS ŻARKI ŚREDNIE – COSMOS RADZIMÓW 2019-09-01 15:00
13 OLSZA OLSZYNA – GRANICA BOGATYNIA 2019-09-01 15:00
14 KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – LECH RĘCZYN 2019-09-01 15:00

 

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

15 LECH RĘCZYN – KWISA MROCZKOWICE 2019-09-08 15:00
16 GRANICA BOGATYNIA – KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ 2019-09-08 15:00
17 COSMOS RADZIMÓW – OLSZA OLSZYNA 2019-09-08 15:00
18 ISKRA ŁAGÓW – WKS ŻARKI ŚREDNIE 2019-09-08 15:00
19 PIAST ZAWIDÓW – LZS KOŚCIELNIK 2019-09-08 15:00
20 KS BŁĘKITNI STUDNISKA – SKALNIK RĘBISZÓW 2019-09-08 15:00
21 GRANICA MIŁOSZÓW – CHMIELANKA CHMIELEŃ 2019-09-08 15:00

 

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

22 KWISA MROCZKOWICE – CHMIELANKA CHMIELEŃ 2019-09-15 15:00
23 SKALNIK RĘBISZÓW – GRANICA MIŁOSZÓW 2019-09-15 15:00
24 LZS KOŚCIELNIK – KS BŁĘKITNI STUDNISKA 2019-09-15 15:00
25 WKS ŻARKI ŚREDNIE – PIAST ZAWIDÓW 2019-09-15 15:00
26 OLSZA OLSZYNA – ISKRA ŁAGÓW 2019-09-15 15:00
27 KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – COSMOS RADZIMÓW 2019-09-15 15:00
28 LECH RĘCZYN – GRANICA BOGATYNIA 2019-09-15 15:00

 

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

29 GRANICA BOGATYNIA – KWISA MROCZKOWICE 2019-09-22 15:00
30 COSMOS RADZIMÓW – LECH RĘCZYN 2019-09-22 15:00
31 ISKRA ŁAGÓW – KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ 2019-09-22 15:00
32 PIAST ZAWIDÓW – OLSZA OLSZYNA 2019-09-22 15:00
33 KS BŁĘKITNI STUDNISKA – WKS ŻARKI ŚREDNIE 2019-09-22 15:00
34 GRANICA MIŁOSZÓW – LZS KOŚCIELNIK 2019-09-22 15:00
35 CHMIELANKA CHMIELEŃ – SKALNIK RĘBISZÓW 2019-09-22 15:00

 

Kolejka 6 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

36 KWISA MROCZKOWICE – SKALNIK RĘBISZÓW 2019-09-29 15:00
37 LZS KOŚCIELNIK – CHMIELANKA CHMIELEŃ 2019-09-29 15:00
38 WKS ŻARKI ŚREDNIE – GRANICA MIŁOSZÓW 2019-09-29 15:00
39 OLSZA OLSZYNA – KS BŁĘKITNI STUDNISKA 2019-09-29 15:00
40 KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – PIAST ZAWIDÓW 2019-09-29 15:00
41 LECH RĘCZYN – ISKRA ŁAGÓW 2019-09-29 15:00
42 GRANICA BOGATYNIA – COSMOS RADZIMÓW 2019-09-29 15:00

 

Kolejka 7 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

43 COSMOS RADZIMÓW – KWISA MROCZKOWICE 2019-10-06 15:00
44 ISKRA ŁAGÓW – GRANICA BOGATYNIA 2019-10-06 15:00
45 PIAST ZAWIDÓW – LECH RĘCZYN 2019-10-06 15:00
46 KS BŁĘKITNI STUDNISKA – KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ 2019-10-06 15:00
47 GRANICA MIŁOSZÓW – OLSZA OLSZYNA 2019-10-06 15:00
48 CHMIELANKA CHMIELEŃ – WKS ŻARKI ŚREDNIE 2019-10-06 15:00
49 SKALNIK RĘBISZÓW – LZS KOŚCIELNIK 2019-10-06 15:00

 

Kolejka 8 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

50 KWISA MROCZKOWICE – LZS KOŚCIELNIK 2019-10-13 15:00
51 WKS ŻARKI ŚREDNIE – SKALNIK RĘBISZÓW 2019-10-13 15:00
52 OLSZA OLSZYNA – CHMIELANKA CHMIELEŃ 2019-10-13 15:00
53 KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – GRANICA MIŁOSZÓW 2019-10-13 15:00
54 LECH RĘCZYN – KS BŁĘKITNI STUDNISKA 2019-10-13 15:00
55 GRANICA BOGATYNIA – PIAST ZAWIDÓW 2019-10-13 15:00
56 COSMOS RADZIMÓW – ISKRA ŁAGÓW 2019-10-13 15:00

 

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

57 ISKRA ŁAGÓW – KWISA MROCZKOWICE 2019-10-20 15:00
58 PIAST ZAWIDÓW – COSMOS RADZIMÓW 2019-10-20 15:00
59 KS BŁĘKITNI STUDNISKA – GRANICA BOGATYNIA 2019-10-20 15:00
60 GRANICA MIŁOSZÓW – LECH RĘCZYN 2019-10-20 15:00
61 CHMIELANKA CHMIELEŃ – KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ 2019-10-20 15:00
62 SKALNIK RĘBISZÓW – OLSZA OLSZYNA 2019-10-20 15:00
63 LZS KOŚCIELNIK – WKS ŻARKI ŚREDNIE 2019-10-20 15:00

 

Kolejka 10 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

64 KWISA MROCZKOWICE – WKS ŻARKI ŚREDNIE 2019-10-27 14:00
65 OLSZA OLSZYNA – LZS KOŚCIELNIK 2019-10-27 14:00
66 KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – SKALNIK RĘBISZÓW 2019-10-27 14:00
67 LECH RĘCZYN – CHMIELANKA CHMIELEŃ 2019-10-27 14:00
68 GRANICA BOGATYNIA – GRANICA MIŁOSZÓW 2019-10-27 14:00
69 COSMOS RADZIMÓW – KS BŁĘKITNI STUDNISKA 2019-10-27 14:00
70 ISKRA ŁAGÓW – PIAST ZAWIDÓW 2019-10-27 14:00

 

Kolejka 11 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

71 PIAST ZAWIDÓW – KWISA MROCZKOWICE 2019-11-03 14:00
72 KS BŁĘKITNI STUDNISKA – ISKRA ŁAGÓW 2019-11-03 14:00
73 GRANICA MIŁOSZÓW – COSMOS RADZIMÓW 2019-11-03 14:00
74 CHMIELANKA CHMIELEŃ – GRANICA BOGATYNIA 2019-11-03 14:00
75 SKALNIK RĘBISZÓW – LECH RĘCZYN 2019-11-03 14:00
76 LZS KOŚCIELNIK – KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ 2019-11-03 14:00
77 WKS ŻARKI ŚREDNIE – OLSZA OLSZYNA 2019-11-03 14:00

 

Kolejka 12 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

78 KWISA MROCZKOWICE – OLSZA OLSZYNA 2019-11-10 14:00
79 KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ – WKS ŻARKI ŚREDNIE 2019-11-10 14:00
80 LECH RĘCZYN – LZS KOŚCIELNIK 2019-11-10 14:00
81 GRANICA BOGATYNIA – SKALNIK RĘBISZÓW 2019-11-10 14:00
82 COSMOS RADZIMÓW – CHMIELANKA CHMIELEŃ 2019-11-10 14:00
83 ISKRA ŁAGÓW – GRANICA MIŁOSZÓW 2019-11-10 14:00
84 PIAST ZAWIDÓW – KS BŁĘKITNI STUDNISKA 2019-11-10 14:00

 

Kolejka 13 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

85 KS BŁĘKITNI STUDNISKA – KWISA MROCZKOWICE 2019-11-17 14:00
86 GRANICA MIŁOSZÓW – PIAST ZAWIDÓW 2019-11-17 14:00
87 CHMIELANKA CHMIELEŃ – ISKRA ŁAGÓW 2019-11-17 14:00
88 SKALNIK RĘBISZÓW – COSMOS RADZIMÓW 2019-11-17 14:00
89 LZS KOŚCIELNIK – GRANICA BOGATYNIA 2019-11-17 14:00
90 WKS ŻARKI ŚREDNIE – LECH RĘCZYN 2019-11-17 14:00
91 OLSZA OLSZYNA – KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ 2019-11-17 14:00

Terminarz rozgrywek ligi:

JELENIA GÓRA: KLASA A GRUPA 3

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

1 LKS MIERZWIN – CHROBRY NOWOGRODZIEC 2019-08-25 15:00
2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – KS STARE JAROSZOWICE 2019-08-25 15:00
3 SPARTA ZEBRZYDOWA – RYBAK PAROWA 2019-08-25 15:00
4 ORZEŁ GOŚCISZÓW – GÓRNIK WĘGLINIEC 2019-08-25 15:00
5 GKS IWINY – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2019-08-25 15:00
6 LZS ŁAZISKA – LKS OCICE 2019-08-25 15:00
7 LKS BRZEŹNIK – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2019-08-25 15:00

 

Kolejka 2 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

8 CHROBRY NOWOGRODZIEC – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2019-09-01 15:00
9 LKS OCICE – LKS BRZEŹNIK 2019-09-01 15:00
10 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – LZS ŁAZISKA 2019-09-01 15:00
11 GÓRNIK WĘGLINIEC – GKS IWINY 2019-09-01 15:00
12 RYBAK PAROWA – ORZEŁ GOŚCISZÓW 2019-09-01 15:00
13 KS STARE JAROSZOWICE – SPARTA ZEBRZYDOWA 2019-09-01 15:00
14 LKS MIERZWIN – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2019-09-01 15:00

 

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

15 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – CHROBRY NOWOGRODZIEC 2019-09-08 15:00
16 SPARTA ZEBRZYDOWA – LKS MIERZWIN 2019-09-08 15:00
17 ORZEŁ GOŚCISZÓW – KS STARE JAROSZOWICE 2019-09-08 15:00
18 GKS IWINY – RYBAK PAROWA 2019-09-08 15:00
19 LZS ŁAZISKA – GÓRNIK WĘGLINIEC 2019-09-08 15:00
20 LKS BRZEŹNIK – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2019-09-08 15:00
21 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – LKS OCICE 2019-09-08 15:00

 

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

22 CHROBRY NOWOGRODZIEC – LKS OCICE 2019-09-15 15:00
23 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2019-09-15 15:00
24 GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS BRZEŹNIK 2019-09-15 15:00
25 RYBAK PAROWA – LZS ŁAZISKA 2019-09-15 15:00
26 KS STARE JAROSZOWICE – GKS IWINY 2019-09-15 15:00
27 LKS MIERZWIN – ORZEŁ GOŚCISZÓW 2019-09-15 15:00
28 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – SPARTA ZEBRZYDOWA 2019-09-15 15:00

 

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

29 SPARTA ZEBRZYDOWA – CHROBRY NOWOGRODZIEC 2019-09-22 15:00
30 ORZEŁ GOŚCISZÓW – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2019-09-22 15:00
31 GKS IWINY – LKS MIERZWIN 2019-09-22 15:00
32 LZS ŁAZISKA – KS STARE JAROSZOWICE 2019-09-22 15:00
33 LKS BRZEŹNIK – RYBAK PAROWA 2019-09-22 15:00
34 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – GÓRNIK WĘGLINIEC 2019-09-22 15:00
35 LKS OCICE – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2019-09-22 15:00

 

Kolejka 6 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

36 CHROBRY NOWOGRODZIEC – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2019-09-29 15:00
37 GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS OCICE 2019-09-29 15:00
38 RYBAK PAROWA – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2019-09-29 15:00
39 KS STARE JAROSZOWICE – LKS BRZEŹNIK 2019-09-29 15:00
40 LKS MIERZWIN – LZS ŁAZISKA 2019-09-29 15:00
41 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – GKS IWINY 2019-09-29 15:00
42 SPARTA ZEBRZYDOWA – ORZEŁ GOŚCISZÓW 2019-09-29 15:00

 

Kolejka 7 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

43 ORZEŁ GOŚCISZÓW – CHROBRY NOWOGRODZIEC 2019-10-06 15:00
44 GKS IWINY – SPARTA ZEBRZYDOWA 2019-10-06 15:00
45 LZS ŁAZISKA – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2019-10-06 15:00
46 LKS BRZEŹNIK – LKS MIERZWIN 2019-10-06 15:00
47 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – KS STARE JAROSZOWICE 2019-10-06 15:00
48 LKS OCICE – RYBAK PAROWA 2019-10-06 15:00
49 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – GÓRNIK WĘGLINIEC 2019-10-06 15:00

 

Kolejka 8 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

50 CHROBRY NOWOGRODZIEC – GÓRNIK WĘGLINIEC 2019-10-13 15:00
51 RYBAK PAROWA – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2019-10-13 15:00
52 KS STARE JAROSZOWICE – LKS OCICE 2019-10-13 15:00
53 LKS MIERZWIN – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2019-10-13 15:00
54 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – LKS BRZEŹNIK 2019-10-13 15:00
55 SPARTA ZEBRZYDOWA – LZS ŁAZISKA 2019-10-13 15:00
56 ORZEŁ GOŚCISZÓW – GKS IWINY 2019-10-13 15:00

 

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

57 GKS IWINY – CHROBRY NOWOGRODZIEC 2019-10-20 15:00
58 LZS ŁAZISKA – ORZEŁ GOŚCISZÓW 2019-10-20 15:00
59 LKS BRZEŹNIK – SPARTA ZEBRZYDOWA 2019-10-20 15:00
60 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2019-10-20 15:00
61 LKS OCICE – LKS MIERZWIN 2019-10-20 15:00
62 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – KS STARE JAROSZOWICE 2019-10-20 15:00
63 GÓRNIK WĘGLINIEC – RYBAK PAROWA 2019-10-20 15:00

 

Kolejka 10 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

64 CHROBRY NOWOGRODZIEC – RYBAK PAROWA 2019-10-27 14:00
65 KS STARE JAROSZOWICE – GÓRNIK WĘGLINIEC 2019-10-27 14:00
66 LKS MIERZWIN – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2019-10-27 14:00
67 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – LKS OCICE 2019-10-27 14:00
68 SPARTA ZEBRZYDOWA – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2019-10-27 14:00
69 ORZEŁ GOŚCISZÓW – LKS BRZEŹNIK 2019-10-27 14:00
70 GKS IWINY – LZS ŁAZISKA 2019-10-27 14:00

 

Kolejka 11 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

71 LZS ŁAZISKA – CHROBRY NOWOGRODZIEC 2019-11-03 14:00
72 LKS BRZEŹNIK – GKS IWINY 2019-11-03 14:00
73 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – ORZEŁ GOŚCISZÓW 2019-11-03 14:00
74 LKS OCICE – SPARTA ZEBRZYDOWA 2019-11-03 14:00
75 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2019-11-03 14:00
76 GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS MIERZWIN 2019-11-03 14:00
77 RYBAK PAROWA – KS STARE JAROSZOWICE 2019-11-03 14:00

 

Kolejka 12 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

78 CHROBRY NOWOGRODZIEC – KS STARE JAROSZOWICE 2019-11-10 14:00
79 LKS MIERZWIN – RYBAK PAROWA 2019-11-10 14:00
80 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – GÓRNIK WĘGLINIEC 2019-11-10 14:00
81 SPARTA ZEBRZYDOWA – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2019-11-10 14:00
82 ORZEŁ GOŚCISZÓW – LKS OCICE 2019-11-10 14:00
83 GKS IWINY – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2019-11-10 14:00
84 LZS ŁAZISKA – LKS BRZEŹNIK 2019-11-10 14:00

 

Kolejka 13 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

85 LKS BRZEŹNIK – CHROBRY NOWOGRODZIEC 2019-11-17 14:00
86 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – LZS ŁAZISKA 2019-11-17 14:00
87 LKS OCICE – GKS IWINY 2019-11-17 14:00
88 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – ORZEŁ GOŚCISZÓW 2019-11-17 14:00
89 GÓRNIK WĘGLINIEC – SPARTA ZEBRZYDOWA 2019-11-17 14:00
90 RYBAK PAROWA – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2019-11-17 14:00
91 KS STARE JAROSZOWICE – LKS MIERZWIN 2019-11-17 14:00

 

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here