18 mandatów w jeden dzień

1
956

W ramach akcji mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Lwówku Śląskim poddali wnikliwej kontroli 58 pojazdów, zatrzymali 3 dowody rejestracyjne i nałożyli 18 mandatów karnych.

 

 

Lwóweccy policjanci podsumowali działania kontrolno- prewencyjne pn. „Truck&Bus. Celem akcji było ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zwracali uwagę między innymi na stan techniczny i wyposażenie pojazdów, czas pracy kierowców, sposób przewożenia ładunków. Sprawdzali również czy w pojazdach wykonujących przewóz drogowy osób liczba pasażerów nie przekracza, tej wskazanej w dowodzie rejestracyjnym. Losowo kontrolowali także stan trzeźwości kierowców.

W ramach akcji mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Lwówku Śląskim poddali wnikliwej kontroli 58 pojazdów, ujawniając 3 naruszenia związane ze stanem technicznym pojazdu. – wskazuje sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Oficer prasowa dodaje, iż w wyniku prowadzonych działań z uwagi na naruszenia przez kierujących przepisów prawa, mundurowi zmuszeni byli zatrzymać 3 dowody rejestracyjne i nałożyli 18 mandatów karnych.

1 KOMENTARZ

  1. Ale prężnie dział teraz drogówka!! Brawo, eliminować złomy z naszych ulic. To nasze bezpieczeństwo. Podobnie z pijanymi i naćpanymi!! BRAWO!! Jakieś dobre zmiany nastąpiły chyba w lwóweckiej drogówce!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here